s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Najlepsze Kolumny Audio

prezentacja |
niezdefiniowano - Najlepsze Kolumny Audio

Kolumny głośnikowe są zdaniem wielu doświadczonych audiofilów najważniejszym elementem każdego systemu muzycznego.

Zapewne wśród Czytelników naszego magazynu cyfrowego "Hi-Fi Class", jak i serwisu internetowego jest wielu, którzy pamiętają jeszcze, że wiedzę o swoim hobby, czyli audio czerpali z papierowych magazynów branżowych. Nasze wydawnictwo też miało w swoim portfolio taki magazyn, a mianowicie wydawany w Polsce na licencji tytuł "Hi-Fi Choice". Jednak postęp jaki dokonał się w mediach na przestrzeni ostatnich lat jest niebywały. Stare środki przekazu, jak gazety i czasopisma straciły swoje znaczenie głównie za sprawą rozwoju internetu.

Dawniej kontakt między czytelnikami a redakcjami był mocno ograniczony, gdyż odbywało się to, albo w formie rozmów telefonicznych podczas tzw. dyżurów redakcyjnych, albo listownie. W tym drugim przypadku na odpowiedź od redakcji na nurtujące czytelników pytanie czekało się nieraz kilka miesięcy, gdyż najpierw list musiał drogą pocztową trafić do adresata, później odleżeć swoje czekając w kolejce innych pytań, a potem od ewentualnej odpowiedzi do ukazania się jej drukiem, znów trzeba było czekać. Upowszechnienie internetu wywróciło te stare schematy do góry nogami, a przy okazji powstawały nowe, znacznie szybsze i skuteczniejsze sposoby rozpowszechniania treści niż druk. Jak grzyby po deszczu zaczęły powstawać serwisy internetowe, powstały tzw. media społecznościowe, YouTube, Pinterest, TikTok itp.

Najlepsze Kolumny Audio

My również skorzystaliśmy z tej rewolucji medialnej i najpierw zrezygnowaliśmy całkowicie z wydań papierowych tworząc w internecie magazyn wzorowany graficznie i strukturalnie na tradycyjnych wydaniach papierowych, a równolegle uruchomiliśmy serwis internetowy i rozwijamy swoją obecność w social mediach, a konkretnie utworzyliśmy w Facebooku grupy tematyczne, z których najstarszą i najbardziej liczną jest grupa o nazwie Najlepsze Kolumny Audio | Hi-Fi Class.

Niedawno liczba użytkowników grupy Najlepsze Kolumny Audio przekroczyła 15.000.

Miło nam poinformować, że niedawno liczba zarejestrowanych użytkowników przekroczyła już 15.000, co jest wynikiem przekraczającym prawdopodobnie nakład wszystkich ukazujących się obecnie w Polsce miesięczników traktujących o audio! Jest to jedyna polska grupa zajmująca się wyłącznie tym segmentem rynku audio, więc korzystając z okazji zapraszamy do zapisania się osoby, dla których audio jest pasją i niejednokrotnie sposobem na życie. Wśród naszej społeczności można zadawać pytania, wymieniać się opiniami z innymi użytkownikami, zamieszczać zdjęcia swoich systemów audio itp. Na rynku dostępnych jest mnóstwo kolumn głośnikowych różniących się konstrukcją, przeznaczeniem, rodzajem użytych głośników, obudową, a więc tematów do dyskusji nie powinno zabraknąć.

Ze swojej strony staramy się dbać o to, żeby dyskusje były merytoryczne i toczyły się w kulturalnej atmosferze. Dlatego grupa ma charakter zamknięty abyśmy w razie konieczności mogli eliminować z naszego grona osoby notorycznie łamiące regulamin, a więc próbujące trollować, hejtować i obrażać innych uczestników.

Najlepsze Kolumny Audio

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do tej, jak i pozostałych grup, którymi zawiaduje nasze wydawnictwo. Przypomnę, że są to – Najlepsze Audio | Hi-Fi Class, Najlepsze Filmy, Seriale i Muzyka, oraz Hi-Fi Class.

W przypadku pierwszej z wymienionych, a więc Najlepsze Audio | Hi-Fi Class nie zamykamy się jedynie do kolumn głośnikowych, a poruszamy tematy związane ze wszystkimi komponentami wchodzącymi w skład systemów audio-wideo nie wyłączając akcesoriów np. kabli, stolików i platform antywibracyjnych. Jeśli zaś chodzi o grupę Najlepsze Filmy, Seriale i Muzyka, to ja sama nazwa wskazuje poruszamy tam tematy ze świata muzyki i filmu, ale także w mniejszym stopniu przedstawiamy sprzęt służący do odtwarzania i słuchania. Naszym najmłodszym dzieckiem jest grupa nazwana po prostu Hi-Fi Class, która powstała zaledwie 4 miesiące temu i z założenia ma ona zrzeszać miłośników audio nie tylko z Polski, ale z całego świata – językiem obowiązującym jest tam bowiem język angielski. Jeśli zatem chcecie Państwo dołączyć do światowej społeczności miłośników audio, to serdecznie zapraszamy.