s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Co to jest Sonos i jak korzystać z Sonos przez VPN?

prezentacja |
niezdefiniowano - Co to jest Sonos i jak korzystać z Sonos przez VPN?

Przez jakie platformy najczęściej streamujesz swoją muzykę? Spotify? Tidal? Wolisz trzymać się wybranych stacji z Pandory? A może bardziej odpowiada ci Amazon Music Player?

Chcemy pokazać, że nadążanie za różnymi dostępnymi systemami do strumieniowego przesyłania muzyki może być wyczerpujące i czy nie byłoby lepiej, gdyby każdy z nich był dostępny w jednym, łatwym do kontrolowania formacie? Być może nawet takim, który pozwoliłby na odrobinę urozmaicenia, gdy wędrujesz po różnych częściach swojego domu.

Co to jest Sonos?

Dzięki Sonos, z użyciem tylko jednej wygodnej aplikacji, możesz streamować Spotify w salonie, Apple Music w łazience, Tidal w piwnicy, niezależnie od konfiguracji usług, urządzeń kompatybilnych z siecią bezprzewodową i pomieszczeń.
Mówiąc najprościej, otrzymujesz aplikację i inteligentny system głośników, które zapewniają pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki. Wszystkie twoje ulubione aplikacje do streamowania są połączone pod szyldem Sonos, od tych najbardziej popularnych, jak Apple Music, Tidal i Pandora, po bardziej niszowe, takie jak Daytrotter, Hype Machine i Mixcloud. Wszystkie są do twojej dyspozycji w aplikacji Sonos. Za pomocą aplikacji możesz nawet zmienić głośność głośników kilka pomieszczeń dalej.
Sonos przez VPN
Sonos oferuje szeroką gamę produktów umożliwiających korzystanie z ich usług, od głośników przez systemy kina domowego po Sonos Connect, który umożliwia włączenie istniejącego systemu stereo lub kina do zespołu Sonos. Zalecamy przeprowadzenie niezbędnych badań dotyczących tego, jakiego poziomu streamowania szukasz, zanim podejmiesz decyzję, jednak gwarantujemy, że na pewno poprawisz jakość dźwięku w swoim życiu.

Ciesz się z usług przesyłania strumieniowego w dowolnym miejscu na świecie dzięki Sonos za pomocą VPN

Aplikacja Sonos i bezprzewodowe systemy HiFi zapewniają słuchaczom najlepszą jakość dźwięku z popularnych serwisów muzycznych, ale nie wszystkie z tych serwisów muzycznych są łatwo dostępne na całym świecie. Tidal szybko się rozwija, ale wciąż jest dostępny tylko w 43 krajach, a usługi Pandory są dostępne tylko w USA, Australii i Nowej Zelandii.
Jeśli więc chcesz cieszyć się transmisją strumieniową dobrej jakości Sonos mieszkając poza granicami tych krajów, będziesz potrzebować odpowiednio skonfigurowanego VPN.
Sonos przez VPN
Podstawowym celem usługi VPN lub usługi wirtualnej sieci prywatnej jest zapewnienie sieci bezprzewodowej, a tym samym twoim poufnym informacjom, bezpieczeństwa, którego potrzebujesz w dobie szalejących hakerów i inwazyjnych agencji rządowych. VPN osiąga to poprzez tunelowanie danych przez zaszyfrowane serwery skonfigurowane na całym świecie za każdym razem, gdy się logujesz. Nie da się przecenić wartości takich usług, jeśli chcesz chronić swoje e-maile, numery kart kredytowych itp.
VPN ma również tę zaletę, że pozwala ominąć geograficzne ograniczenia sieciowe, takie jak te, które uniemożliwiają, na przykład, korzystanie z Pandory w Brazylii. Jeśli jesteś w Brazylii i chcesz słuchać Pandory przez system głośników Sonos, wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się do sieci VPN, wybrać zaszyfrowany serwer VPN w Stanach Zjednoczonych, by został ci przypisany amerykański adres IP. Twoje urządzenia z dostępem do Internetu natychmiast pomyślą, że znajdujesz się w USA, a tak naprawdę będziesz streamował Pandorę w Brazylii. Możesz nawet korzystać z VPN na inteligentnych telewizorach.

Używaj Sonos przez VPN z FlashRouter

Oczywiście, chociaż uzyskanie VPN, aby poszerzyć granice możliwości korzystania z usług przesyłania strumieniowego Sonos, jest dobrym początkiem, aby cieszyć się najwyższą jakością Sonos, będziesz potrzebował FlashRoutera.
Sonos przez VPN
W FlashRouters dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom w pełni odnowioną sieć bezprzewodową. Osiągamy to, biorąc już silne routery, usuwając ich standardowe oprogramowanie i zastępując je konfiguracjami open source, takimi jak DD-WRT. Zwiększa to wszechstronność i funkcjonalność sieci bezprzewodowej, oferując zaawansowane opcje zabezpieczeń, które pozwalają rozszerzyć zasięg sieci bezprzewodowej, a nawet kontrolować przydzielanie przepustowości.
Z FlashRouterem, twoje doświadczenia z VPN mogą się poprawić. Jeśli subskrybujesz dowolną sieć VPN z naszej listy obsługiwanych dostawców, wyślemy twój router z w pełni zainstalowaną subskrypcją VPN, oszczędzając ci kłopotów związanych z obciążającym procesem instalacji VPN.