s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

MSI GF65 Thin

prezentacja |
niezdefiniowano - MSI GF65 Thin

Nielimitowana rozrywka na Święta z laptopem MSI z serii GF.

Wielkimi krokami zbliżają się święta, a więc radosny czas, który możemy spędzić rodzinnie nie tylko biesiadując przy suto zastawionym stole, ale też zrelaksować się oglądając fascynujące filmy lub zaszaleć w grach komputerowych.

Żeby zapewnić sobie rozrywkę na najwyższym poziomie trzeba zatroszczyć się o urządzenie mogące pełnić rolę centrum domowej rozrywki. Niewątpliwie dobrym pomysłem jest zaopatrzyć się w nowoczesny laptop, który jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych użytkowników, w tym fanów filmów i gier. Ponadto oprócz zapewnienia rozrywki na wysokim poziomie, sprawdzi się zarówno w pracy, jak i np. nauce zdalnej. Spośród bogatej oferty dostępnych na rynku modeli, propozycją godną szczególnej uwagi jest laptop MSI GF65 Thin. To niezwykle wszechstronny, wielozadaniowy sprzęt stworzony z myślą o zapalonych graczach komputerowych, miłośnikach filmów i muzyki wysokiej jakości. Przekonuje do siebie nie tylko możliwościami i funkcjonalnością, ale także atrakcyjnym designem. Zacznijmy od nieprzeciętnych możliwości.

Laptop MSI z serii GF

Sercem GF65 Thin jest procesor dziesiątej generacji z serii Intel Core i7, charakteryzujący się nawet o 15% większą wydajnością w porównaniu z układami poprzedniej generacji. Dzięki temu nie ma problemów z szybkim, płynnym przetwarzaniem obrazu w rozdzielczości Full HD, co jest niezbędne, aby czerpać przyjemność z oglądania dynamicznych scen w filmach akcji, lub szybkich gier video. Nie grożą nam żadne "szarpnięcia" i spowolnienia płynności obrazu, co potrafi skutecznie popsuć zabawę w przypadku komputerów dysponujących słabszymi procesorami.

Laptop dostępny jest oczywiście w różnych konfiguracjach, ale do filmów i gier warto wybrać optymalną do wyświetlacza 1080p. Za moc obliczeniową odpowiada układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 3060, wyposażony w 6GB pamięci. Sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-10750H, taktowany jest z częstotliwością 2,6GHz (5GHz w trybie boost) i 16GB pamięci DDR4. Taka konfiguracja zapewnia komfort rozgrywki w przypadku oglądania filmów i nawet najnowszych gier (60 klatek/s.). Ponadto niezwykle istotna w przypadku oglądania filmów, jest częstotliwość odświeżania, która w tym laptopie wynosi 144Hz. Dzięki temu obraz jest płynny i nie smuży. Warto jeszcze podkreślić wysoką rozdzielczość matrycy 1080p (full HD), która wprawdzie ustępuje możliwościom nowoczesnych telewizorów, ale z uwagi na mniejszą matrycę od większości ekranów TV, zagęszczenie pikseli jest tak duże, że obraz oglądany na laptopie jest ostry jak brzytwa. Jeśli dodamy do tego kolejny atut jakim jest doskonała kolorystyka, to widzimy, że jest to urządzenie, które spełnia wymogi komfortowego oglądania filmów i to nie tylko w pojedynkę, ale także w większym gronie. Produkowane przed laty ekrany cierpiały na słaby kąt widzenia – innymi słowy trzeba było patrzeć na ekran centralnie, żeby kolory nie były przekłamane. Matryca IPS, którą dysponuje ten laptop uwalnia nas od tej niedogodności, możemy zatem zajmować pozycję pod dużym kątem w stosunku do ekranu. Tak więc na jednej kanapie może zasiąść nawet kilkuosobowa rodzin i nie musimy się martwić, że osoby siedzące z boku będą widziały przekłamany obraz. Ale mamy też opcję podłączenia naszego laptopa kablem HDMI do telewizora, co zapewnia jeszcze bardziej komfortowe warunki do oglądania filmów w większym gronie.

Laptop MSI z serii GF

Wracając jednakże do ekranu laptopa, warto zwrócić uwagę na cieniutką, niemal niezauważalną ramką. Dzięki temu, że jest tak cienka nie ogranicza ona realnej powierzchni roboczej ekranu.

Ale czymże byłoby współczesne kino i gry komputerowe, bez wysokiej jakości audio odpowiadającego za realistyczną scenę dźwiękową. GF65 Thin wykorzystuje innowacyjną technologię audio NAHIMIC 3, która stwarza wrażenie uczestnictwa w samym środku akcji, a żaden drobny dźwięk, czy szept nie umknie naszej uwadze.

Ten laptop zapewnia przestrzenny dźwięk 3D zgodny ze standardem High Resolution Audio. Rozbudowany wachlarz możliwości dostosowania parametrów dźwięku do indywidualnych preferencji każdego użytkownika, zapewnia dedykowane oprogramowanie.

Laptop MSI z serii GF

Niewątpliwymi atutami modelu GF65 Thin są: wygląd, rozmiar i waga. Design tego laptopa robi wrażenie od pierwszego kontaktu wzrokowego. Atrakcyjna pokrywa ekranu i panelu z klawiaturą, wykonane ze szczotkowanego aluminium, nadają całości sznytu nowoczesności i wyszukanej elegancji. Ale jednocześnie obudowa nie jest krzykliwa, ani kiczowata. Dodatkowym atutem jest klasyczna klawiatura o niskim skoku klawiszy, z klimatycznym, przyjemnym dla oczu czerwonym podświetleniem.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na fakt, że przy relatywnie dużym ekranie 15,6 cala, całe urządzenie nie jest ciężkie. To zaledwie 1,9 kg, co sprawia, że laptop nie jest kłopotliwy w transporcie. Umili więc wspólne podróże rodzinne np. wyjazdy na święta, lub wyjazdy służbowe. MSI GF65 Thin jest więc świetną propozycją do różnorakich zastosowań zarówno jeśli chodzi o rozrywkę, jak i pracę zawodową.

Laptop MSI z serii GF

W tym roku MSI stawia na Filmowe Emocje, a także tworzy na niebie gwiazdozbiór na cześć swoich notebooków. W gwiazdozbiorze Korony Północny, będącej częścią rodziny zbioru Wielka Niedźwiedzica, błyszczy gwiazda GF65 Thin.

Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółami konkursu, w którym do wygrania jest aż 10 kart podarunkowych do Netflix o wartości 120 zł oraz do odwiedzenia kanału MSI na YouTube.