s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Soundbar na Euro 2020

prezentacja |
niezdefiniowano - Soundbar na Euro 2020

Dzięki soundbarowi doświadczymy więcej emocji podczas oglądania zawodów sportowych w telewizji.

Do 11 lipca jeszcze wiele meczy w ramach turnieju Euro 2020, a każdy następny o wyższej randze. Nic dziwnego, że część kibiców z przerażeniem odkryła wątpliwą jakość dźwięku swojego telewizora i czym prędzej wyruszyła do sklepów w poszukiwaniu jakiegoś rozwiązania tej kwestii. A tu z pomocą przychodzą wyjątkowe soundbary JBL, których na świecie sprzedano już ponad milion egzemplarzy! Ich brzmienie zachwyca, wciąga i wbija w kanapę!

Soundbary JBL to nie tylko multiplikacja emocji sportowych, ale także poruszające wrażenia kinowe oraz jeszcze lepsze brzmienie ulubionej muzyki. To rozwiązania dopasowane do potrzeb użytkowników i rozpiętość cenowa, którą można dostosować do swojego portfela. Poniżej prezentujemy trzy przykładowe soundbary dla różnych przestrzeni i na różną kieszeń.
Soundbar na Euro 2020
Jednym z prostszych rozwiązań dedykowanych mniejszym przestrzeniom jest JBL Bar 5.0 Multibeam. Jego prostota przejawia się jednak głównie w obsłudze, gdyż technologie, z których korzysta są zaawansowane, a efekt dźwiękowy powalający! Ten wyjątkowy soundbar wyposażono w dźwięki Virtual Dolby Atmos oraz technologię Multibeam! Pozwala doświadczyć przestrzennego, otaczającego dźwięku 3D w domowym zaciszu. Sprawia, że emocje sportowe, oglądanie filmów lub granie w gry staje się jeszcze bardziej realistyczne. W ten sposób można poczuć, jak brzmienie okala użytkownika z każdej strony. Soundbar nie wymaga dodatkowego subwoofera, a oferowane technologie Chromecast i AirPlay zapewniają niezwykłą łatwość strumieniowego przesyłania muzyki w znakomitej jakości oraz opcje multiroom. Technologia Bluetooth umożliwia słuchanie muzyki również ze smartfona lub tabletu. Elegancki design głośnika JBL Bar 5.0 MultiBeam, za sprawą atrakcyjnego wzoru maskownicy i metalowego wykończenia, wpasuje się w każdy wystrój wnętrz. Soundbar jest kompaktowy i łatwy w obsłudze – można nim sterować przy pomocy większości pilotów TV lub intuicyjnie działającego pilota dołączonego do zestawu. Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 1799 zł.
Soundbar na Euro 2020
Nieco wyższym modelem, który sprawdzi się w większych pomieszczeniach jest JBL Bar 5.1 Surround. To 5.1-kanałowy soundbar z technologią dźwięku MultiBeam. Imponujący dźwięk przestrzenny najwyższej klasy w eleganckiej formie. System dysponuje łączną mocą 550 W i 10-calowym bezprzewodowym subwooferem, który zapewnia niesamowite doznania podczas oglądania meczów, filmów czy w czasie grania w gry. Fani strumieniowania muzyki docenią również wbudowane Wi-Fi pozwalające bezproblemowo zintegrować się z Chromecastem i Airplay 2. Dodatkowo przekazywanie 4K z HDR 10 i Dolby Vision umożliwia pełne wykorzystanie najlepszej jakości filmów. Natomiast wbudowany Bluetooth daje możliwość bezprzewodowego strumieniowania muzyki z dowolnego urządzenia smart. Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 2599 zł.
Soundbar na Euro 2020
Najwyższym modelem wśród soundbarów JBL, marki z 75-letnią tradycją, jest JBL Bar 9.1 True Wireless. Soundbar z technologią dźwięku 3D oraz Dolby Atmos. Najwyższej klasy 9.1-kanałowy soundbar z technologią dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i DTS:X zapewniającą niesamowite, realistyczne wrażenia dźwiękowe 3D. Ten system kina domowego obejmuje głośnik centralny, bezprzewodowy subwoofer i dwa odłączane głośniki surround ze zwróconymi do góry oraz do przodu przetwornikami, które zapewniają dźwięk przestrzenny i epickie wrażenia z odsłuchu. Zestaw kina domowego JBL Bar 9.1 True Wireless Surround z technologią Dolby Atmos i DTS:X zapewnia najbardziej niezwykłe wrażenia odsłuchu dzięki zintegrowanej kalibracji położenia odłączanych głośników. To najlepsze, ekscytujące audio 5.1.4 do telewizora. Można dzięki niemu poczuć 820 W mocy i intensywny bas 10-calowego subwoofera, a tym samym znależć się wraz z zawodnikami na murawie aktualnie rozgrywanego spotkania. Prawdziwy dźwięk przestrzenny można uzyskać w sekundę ustawiając dwa odłączane głośniki surround za sobą, aby natychmiast cieszyć się prawdziwym dźwiękiem przestrzennym kina domowego 5.1.4. Ich cztery zwrócone ku górze przetwornik odbijają dźwięk od sufitu, by wrócić z powrotem do słuchacza, natomiast wbudowany akumulator można łatwo naładować w stacji dokującej lub za pomocą przewodu micro-USB. Głośniki zapewniają do 10 godzin odtwarzania dźwięku, dzięki czemu wystarczą na cały maraton filmowy. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu Wi-Fi oraz zgodności z usługami Chromecast i Airplay 2 do soundbara można streamować całą ulubioną zawartość online w niezwykłej jakości audio – wystarczy jedno kliknięcie. Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 4199 zł.
Zaprezentowane modele to nie pełna gama soundbarów JBL, ale swego rodzaju kamienie milowe. Dowodzą one, że w ofercie tej marki każdy kibic piłkarskich emocji znajdzie coś dla siebie. Potem pozostaje już tylko usiąść wygodnie na kanapie i kibicować swoim!
Źródło: informacja prasowa Suport