s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

TP-Link UH 720

prezentacja |
TP-Link UH 720 - TP-Link UH 720

Gdy potrzebujemy podłączyć kilka urządzeń naraz, to często okazuje się, że nasz komputer dysponuje niewystarczającą ilością wejść USB

Jeszcze kilka lat temu komputery dysponowały mnóstwem portów szeregowych i równoległych do podłączenia urządzeń zewnętrznych, takich jak drukarki, skanery itp. Zostały one jednak wyparte przez uniwersalną magistralę szeregową, czyli USB (Universal Serial Bus), które jest stosowane powszechnie przez producentów komputerów i urządzeń z założenia przeznaczonych do współpracy z nimi, a więc aparatami foto, kamerami wideo, telefonami, modemami, pamięciami przenośnymi itp. Tych urządzeń zewnętrznych jest już tak dużo, że gdybyśmy chcieli podłączyć kilka z nich jednocześnie, to mogłoby to okazać się niemożliwe z uwagi na niewystarczającą ilość wejść USB w naszym komputerze. Z pomocą przychodzą urządzenia zewnętrzne, tzw. huby, z dużą ilością portów USB. Jednym z nich jest estetyczny i funkcjonalny TP-Link UH 720. To stosunkowo niewielkie urządzenie dysponuje 7 portami USB, z których 2 umieszczone na bocznej ściance pełnią funkcję ładowarki (5V, 2,4A) dla urządzeń mobilnych.

Warto zauważyć, że wszystkie porty są w standardzie 3.0, a więc zapewniają prędkość transmisji do 5GB, czyli aż dziesięciokrotnie większą niż w przypadku USB 2.0. TP-Link UH 720 to bardzo użyteczny gadżet zapewniający wygodę w podłączaniu urządzeń USB, umożliwiający szybkie ładowanie dzięki układowi, który automatycznie dostosowuje napięcie wyjściowe do potrzeb podłączonych aktualnie urządzeń zewnętrznych, a ponadto chroniący podpięte do niego urządzenia.

PRODUKT
TP-Link UH 720
RODZAJ
Hub USB
CENA
189 zł
DYSTRYBUCJA
TP-Link
www.tp-link.com.pl