s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Promocja Audiolab w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Promocja Audiolab w Q21

Tylko teraz urządzenia brytyjskiej manufaktury Audiolab w wyjątkowej cenie. Salon Q21 zaprasza...

Audiolab to marka, która od lat cieszy się uznaniem wśród fanów dźwięku na całym świecie. Firma założona w 1983 roku w Wielkiej Brytanii specjalizuje się w produkcji sprzętu audio o najwyższej jakości, łącząc zaawansowane technologie z eleganckim designem.

Audiolab zyskał renomę dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które dostarczają użytkownikom niesamowitych doznań dźwiękowych. Już teraz zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych ofert, które specjalnie dla Was przygotował salon Q21.

Seria 6000 - uniwersalność w atrakcyjnej cenie

Seria 6000 to idealny wybór dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem audio, ale nie chcą rezygnować z najwyższej jakości. Produkty z tej serii charakteryzują się niezwykłą precyzją dźwięku i ociepleniem, które znacznie zwiększa przyjemność z odsłuchu. W skład serii wchodzą:

 • 6000A – wzmacniacz zintegrowany, który oferuje moc 50 W na kanał, wyposażony w przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC), przedwzmacniacz gramofonowy i moduł Bluetooth. Idealnie zgrywa się z wieloma kolumnami w przeróżnych budżetach. Dostępny również w wersji "Play", która wyposażona jest w platformę DTS Play-Fi.
 • 6000CDT – transport CD, który zapewnia płynne i precyzyjne odtwarzanie płyt CD, dzięki technologii buforowania.
 • 6000N Play – odtwarzacz sieciowy z technologią DTS Play-Fi, umożliwiający strumieniowanie muzyki w wysokiej jakości z różnych źródeł.

Oferowane są również promocyjne zestawy składające się z Audiolaba 6000A i 6000N Play, czy 6000A Play z gramofonem Pro-Ject Debut Carbon III DC z wkładką 2M Red.

Promocja Audiolab w Q21

Seria 7000 - krok wyżej

Dla bardziej wymagających użytkowników Audiolab przygotował serię 7000. Ta linia produktowa oferuje jeszcze wyższą jakość dźwięku i zaawansowane funkcje. Granie, jakie oferuje jest bardziej neutralne, bardziej dynamiczne i bardzo otwarte. Podobnie jak seria 6000, jest to niezwykle uniwersalna elektronika i zgrywa się świetnie z wieloma kolumnami. W serii znajdziemy:

 • 7000A – wzmacniacz zintegrowany o mocy 70 W na kanał, wyposażony w zaawansowany DAC, przedwzmacniacz gramofonowy oraz liczne wejścia cyfrowe (w tym HDMI ARC) i analogowe.
 • 7000CDT – ulepszony transport CD, który zapewnia jeszcze wyższy poziom precyzji odtwarzania oraz doskonałą redukcję błędów.
 • 7000N – zaawansowany odtwarzacz strumieniowy z wysokiej klasy DACiem. Oparty na platformie DTS Play-Fi zapewnia dostęp do nieskończonych treści na wielu platformach.

Wszystkie elementy niniejszej linii są obecnie dostępne w nowych, niższych cenach.

Seria 9000 - dla najbardziej wymagających

Seria 9000 to flagowa linia Audiolab, stworzona dla tych, którzy oczekują absolutnej doskonałości. Produkty z tej serii charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i niezrównaną jakością dźwięku, który ma nieco ciemniejszą barwę, ale dalej pełną energii. W serii 9000 znajdziemy m.in.:

 • 9000A – wzmacniacz zintegrowany o mocy 100 W na kanał, który oferuje wyjątkową dynamikę i precyzję dźwięku, wyposażony w zaawansowany DAC i szerokie możliwości łączności.
 • 9000CDT – high-endowy transport CD, który gwarantuje niesamowitą jakość odtwarzania płyt CD dzięki najnowszym technologiom przetwarzania sygnału.
 • 9000N – najwyższej jakości odtwarzacz sieciowy, który powstał po trzech latach współpracy z Luminem – pionierem sieciowego audio. Zapewnia niezwykły dźwięk, świetny design i wygodną obsługę.

Serię 9000 zakupicie w salonie Q21 w wyjątkowej ofercie w zestawach z przeróżnymi kolumnami.

Promocja Audiolab w Q21

Pozostałe urządzenia Audiolaba

Oprócz wymienionych serii Audiolab oferuje również inne produkty, które mogą zainteresować wszystkich melomanów. Wśród nich znajdują się dwa, które mają znacznie obniżoną cenę. Są nimi:

 • DC-Block – urządzenie przeznaczone do eliminacji zakłóceń sieciowych, które może znacząco poprawić jakość dźwięku wszystkich urządzeń audio w systemie.
 • M-DAC+ – zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy, który jest w stanie przekształcić sygnał cyfrowy w analogowy z wyjątkową precyzją, oferując przy tym szeroką gamę funkcji i wejść.

Salon Q21 gorąco zaprasza do odsłuchów w swoim salonie. Na miejscu posiadają szeroki wybór kolumn i elektroniki, które są dostępne do sprawdzenia.

INFO www.q21.pl