s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Wielka wyprzedaż w Instal Audio

okazja |
niezdefiniowano - Wielka wyprzedaż w Instal Audio

Okres letni to dobry czas na zakup sprzętu audio, gdyż można sporo zaoszczędzić, jeśli trafimy na solidne przeceny.

Jak poinformowała firma Instal Audio z Konina, rozpoczyna się wielka wyprzedaż sprzętu po znacznie obniżonych cenach! Przypomnijmy, że Instal Audio oprócz własnego salonu audio-video jest także dystrybutorem na terenie Polski kilku renomowanych światowych marek, jak: EverSolo, Rosso Fiorentino, Ricable i ViaBlue.

EverSolo to odtwarzacze sieciowe i wzmacniacze, zwłaszcza te pierwsze okazały się być hitem sprzedażowym, nie tylko w Polsce.

Rosso Fiorentino to włoska marka wysokiej jakości kolumn głośnikowych, cechujących się nie tylko dźwiękiem wysokiej jakości, ale też znakomitym designem i wykończeniem.

Ricable to z kolei światowy hit w kategorii kabli audio. Produkty tej włoskiej marki cechują się świetnym stosunkiem jakości do ceny.

ViaBlue to niemieck a marka różnego rodzaju akcesoriów audio m.in. kabli, platform antywibracyjnych, podstawek itp.

W salonie audio-video oprócz produktów wyżej wymienionych marek można oczywiście nabyć sprzęt pochodzący od innych światowych producentów, jak chociażby McIntosh, KEF, Sonus faber, Cambridge Audio, Focal, a także polskich jak: Fezz Audio czy Unitra.

Wyprzedaż obejmuje produkty, które są wycofywane z oferty producentów lub portfolio Instal Audio, a ich wykaz dostępny jest na stronie internetowej www.instalaudio.pl

Źródło: informacja prasowa Instal Audio