s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Ricable taniej

okazja |
niezdefiniowano - Ricable taniej

Tylko w kwietniu kable renomowanej włoskiej firmy Ricable dostępne są z 15 procentowym upustem!

Stosunkowo młoda firma Ricable szturmem zdobywa rynek za sprawą relatywnie niskich cen swoich przewodów audio w stosunku do ich jakości. Jak wiadomo żaden tradycyjny system audio nie może się obyć bez kabli (chyba, że mówimy o urządzeniach bezprzewodowych). Warto pamiętać o tym, że kiepskiej jakości kable mogą zdegradować jakość dźwięku całego naszego systemu audio, a przecież chyba nikt tego nie chce.

W ofercie przewodów włoskiej marki Ricable są przewody głośnikowe, zasilające, cyfrowe, USB oraz interkonekty RCA i XLR. W zależności od stopnia zaawansowania konstrukcji, rozpiętość cenowa kabli jest znaczna, ale już nawet najtańsze modele są godne uwagi. A zatem jeśli planujecie dokupienie lub wymianę okablowania w swoim systemie, warto zainteresować się ofertą Ricable, wypróbować je u siebie w domu lub w jednym z autoryzowanych salonów audio.

Lista sklepów biorących udział w promocji:

Czas promocji jest ograniczony i trwa do końca kwietnia 2024 roku. Wszyscy, którzy do tego terminu zamówią przewody Ricable otrzymają 15-procentowy rabat od ceny detalicznej.

Źródło: informacja prasowa Instal Audio