s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Przedsprzedaż Pylon Audio Diamond Sub w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Przedsprzedaż Pylon Audio Diamond Sub w Q21

Masz kolumny Pylon Audio i chcesz dokupić subwoofer to właśnie nadarza się okazja, bo w Q21 czeka na Ciebie specjalna oferta zakupu Diamond Sub.

Pylon Audio przygotował aktywny głośnik subniskotonowy uzupełniający serię kolumn Diamond, który polecany jest do instalacji kina domowego, jak również systemów stereo w celu dopełnienia najniższych częstotliwości.

Konstrukcja wykorzystuje dedykowany, 10-calowy subwoofer o bardzo dużym wychyleniu wraz z ekstremalnie sztywną, aluminiową membraną. Potężny, ważący ponad 2,3 kg układ magnetyczny oraz bardzo długa, 4-warstwowa cewka są w stanie przenosić duże moce, a pierścienie Faraday'a oprócz linearyzacji impedancji i minimalizacji zniekształceń, dodatkowo zapewniają większą odporność na przeciążenia.

Diamond Sub jest napędzany przez potężny wzmacniacz o mocy nominalnej 350W pracujący wwydajnej energetycznie klasie D. Odpowiednia ilość wejść oraz szeroka możliwość regulacji filtra dolnoprzepustowego i kontrola fazy ułatwiają konfigurację z pozostałymi elementami zestawu audio.

Przedsprzedaż Pylon Audio Diamond Sub w Q21

Całość zamknięta jest w kompaktowej obudowie, którą wykonano z masywnych płyt. Tak wzmocniona i usztywniona obudowa zapewnia niespotykaną w tej klasie precyzję basu. A do tego bez zniekształceń i podbarwień.

Cena detaliczna Pylon Audio Diamond mkII Sub wynosi 6.599 złotych za sztukę. Posiadacze kolumn tej marki proszeni są o kontakt z doradcami salonu Q21, aby uzyskać specjalną ofertę zakupu. Subwoofer można już zamawiać w przedsprzedaży w sklepie internetowym Q21. Oficjalna premiera już w poniedziałek 15.04.2024.

Źródło: informacja prasowa Q21