s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Przedsprzedaż iFi Audio hip-dac 3 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Przedsprzedaż iFi Audio hip-dac 3 w Q21

W ofercie preorderowej można zakupić wyjątkowy wzmacniacz przenośny iFi Audio hip-dac 3 w obniżonej cenie.

iFi hip-dac 3 to już trzecia edycja niezwykle popularnej "flaszki" z dwoma wyjściami słuchawkowymi, wbudowanym akumulatorem i niezwykłym designem. Tym razem w kolorze tytanowym, chociaż patrząc na niego, wpada do głowy również sformułowanie "szampański". W środku obudowy i na jej bokach znajdziemy z kolei szereg technologii, która jest efektem wielu badań i testów, by zapewnić jak najwyższą jakość brzmienia.

Dwa porty USB-C upraszczają obsługę: jeden służy do przesyłania dźwięku, a drugi jest do ładowania. Dzięki temu możesz jednocześnie ładować urządzenie i słuchać muzyki. Przełącznik na spodzie aktywuje technologię iEMatch firmy iFi, która jest zoptymalizowana pod kątem słuchawek wokółusznych i dokanałowych o wysokiej czułości. Minimalizuje ona szum, który może występować na wielu innych źródłach.

Wewnątrz urządzenia zastosowano ulepszenia obwodów, w tym nowe kondensatory metalowo-foliowe zapewniające lepszą charakterystykę częstotliwościową. Dodatkowo zaktualizowana wersja obwodu GMT iFi, w połączeniu z nowym oscylatorem kwarcowym, jeszcze bardziej redukuje szumy fazowe, zapewniając czystszy dźwięk.

iFi Audio hip-dac 3

Dzięki eleganckiej i wytrzymałej aluminiowej obudowie, przenośny hip-dac 3 bezproblemowo mieści się w kieszeni lub torbie. Zastępuje kiepski DAC i wzmacniacz w smartfonach, tabletach i komputerach. Wystarczy podłączyć go przez USB-C, podpiąć ulubione słuchawki i cieszyć się bogatym, dynamicznym dźwiękiem.

Hip-dac 3 charakteryzuje się zbalansowaną topologią, rzadko spotykaną w tym przedziale cenowym. Taka konstrukcja minimalizuje zniekształcenia sygnału, zapewniając czystszy i bardziej urzekający dźwięk w słuchawkach. Jest ona dostępna z pomocą wyjścia 4.4 mm.

iFi Audio hip-dac 3

Wbudowany wzmacniacz może dostarczyć aż do 400mW przy obciążeniu 32 Ohm, dzięki czemu jest kompatybilny większością słuchawek na rynku. Dodatkowo skutecznie napędza słuchawki o wysokiej impedancji dzięki napięciu wyjściowemu wynoszącemu do 6.3V na wyjściu zbalansowanym.

W ofercie preorderowej możecie zakupić wyjątkowy wzmacniacz przenośny w obniżonej cenie! Skorzystajcie z kodu: HIPDAC3 i sprawdźcie swoją cenę promocyjną! Poznaj szczegóły oferty.

Źródło: informacja prasowa Q21