s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Promocja na Unique Melody w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Promocja na Unique Melody w Q21

Salon Q21 ogłosił promocję na słuchawki dokanałowe Unique Melody, które wyróżniają się doskonałą jakością dźwięku i wygodą użytkowania.

Unique Melody specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości słuchawek dokanałowych. Firma została założona w 2009 roku i od tego czasu zdobyła uznanie wśród audiofilów na całym świecie. Unique Melody stosuje najwyższej jakości materiały i technologie, aby zapewnić doskonałą jakość dźwięku i wygodę użytkowania swoich produktów. Wiele modeli podbiło serca zarówno użytkowników, jak i recenzentów.

Najtańszy model w promocji to Unique Melody 2HT, czyli hybrydowe słuchawki wykonane z drewna stabilizowanego. W środku znajdziemy dwa przetworniki, pierwszy to przetwornik dynamiczny o średnicy 10 milimetrów, a drugi to przetwornik armaturowy firmy Sonion. Cechują się one bardzo uniwersalnym i muzykalnym brzmieniem, czyli przysłowiową V-ką.

Promocja na Unique Melody w Q21

Kolejny model to Unique Melody 3DT, czyli wieloprzetwornikowa słuchawka dokanałowa. W środku znajdują się aż trzy przetworniki dynamiczne. Ponownie mamy tutaj wykończenie z drewna stabilizowanego, ale brzmienie jest całkiem odmienne. W tej sytuacji dźwięk jest znacznie równiejszy, ale w dalszym ciągu jest to tak zwana V-ka.

Promocja na Unique Melody w Q21

Unique Melody MEST MKII to z kolei słuchawka, która jest bardzo zaawansowana technologicznie. Obudowa została wykonana z żywicy oraz pokruszonego włókna węglowego. W środku znajdziemy aż cztery rodzaje przetworników – jeden dynamiczny, dwa armaturowe, jeden elektrostatyczny oraz przetwornik oparty na przewodnictwie kostnym. Ich połączenie zapewnia bardzo przyjemne, lekkie brzmienie, które jest niesamowicie uniwersalne.

Promocja na Unique Melody w Q21

Unique Melody MEXT to kolejna świetnie wykonana słuchawka dokanałowa, która cechuje się tym razem konstrukcją trybrydową. Oznacza to, że w środku znajdziemy trzy rodzaje przetworników. Jeden dynamiczny, cztery armaturowe oraz jeden przetwornik przewodnictwa kostnego. Charakteryzują się one bogatym, szczegółowym i dynamicznym dźwiękiem, zachowując przy tym muzykalność.

Promocja na Unique Melody w Q21

Obecnie w sklepie internetowym www.q21.pl trwa promocja na słuchawki Unique Melody pozwalająca oszczędzić nawet 30%.

Źródło: informacja prasowa Q21