s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Przedsprzedaż HiBy R6 III w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Przedsprzedaż HiBy R6 III w Q21

W salonie Q21 właśnie wystartowała przedsprzedaż wysokiej jakości odtwarzacza plików HiBy R6 III.

Odtwarzacza plików muzycznych HiBy R6 III pracuje pod kontrolą systemu Android 12, co jest rzadko spotykane w tego typu urządzeniach. Zapewnia to dłuższe wsparcie dla aplikacji strumieniujących, takich jak Apple Music, Tidal, czy też Amazon Music. Płynne działanie zapewnia procesor Snapdragon 665 od firmy Qualcomm w połączeniu z 4GB pamięci RAM. Jeśli nie posiadamy wiele muzyki, to nie musimy dokupować nawet karty pamięci. Urządzenie posiada 64GB wbudowanej pamięci.

Za jakość dźwięku odpowiada podwójny przetwornik firmy Sabre, ESS9038Q2M oraz moduł wzmacniacza pracujący w klasie A. W celu zaoszczędzenia baterii producent przewidział możliwość uruchamiania go również w trybie AB. Urządzenie wyposażono w wyjście 3,5 milimetra oraz zbalansowane 4,4 milimetra. Maksymalna moc, którą potrafi oddać wzmacniacz to 405 mW dla wyjścia zbalansowanego w klasie A.

Regularna cena za HiBy R6 Gen III to 3.148 złotych, ale w ofercie preorderowej możecie dokonać zakupu za 2.799. Jest to cena znacznie niższa niż za poprzednika! Link do oferty https://www.q21.pl/hiby-r6-iii-gen-3-szary.html

Źródło: informacja prasowa Q21