s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

TAGA HTA-2000B v.2 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - TAGA HTA-2000B v.2 w Q21

Salon Q21 zaprasza na odsłuchy hybrydowego wzmacniacza zintegrowanego TAGA HTA-2000B v.2, który teraz można nabyć 2.000 złotych taniej!

TAGA Harmony HTA-2000B v.2 jest 150-watowym, hybrydowym, zintegrowanym wzmacniaczem, wykorzystującym lampy 12AX7 w sekcji przedwzmacniacza z katodowym obwodem wzmocnienia oraz układ SRPP w oparciu o 12AU7 SRPP w drugim stopniu wzmocnienia. To rozwiązanie zapewnia bardzo ciepły, liniowy i wciągający dźwięk, cechujący się również dynamiczną prezentacją. Wysokiej wydajności lampy, precyzyjne, wysokonapięciowe, tranzystorowe, hybrydowe, zasilanie, zapewniają napięciową stabilizację i bardzo niski prąd tętniący z sieci. Efektem jest bardziej naturalny i świeży dźwięk z głęboką wielowymiarową sceną dźwiękową.

Wysokiej mocy tranzystory, pracujące w obwodzie zerowego wzmocnienia prądowego odkrywają więcej szczegółów muzyki oraz oferują dodatkową, czystą energię i więcej dynamiki, co pozwala wysterować nawet wymagające głośniki. Obwód lampowy połączony krzyżowo z audiofilskiej klasy kondensatorami MKP zapewnia stabilność odtwarzania i poprawia tonalność oraz głębię brzmienia. Japoński potencjometr głośności ALPS zapewnia minimalne szumy i przesłuchy międzykanałowe oraz oferuje precyzję.
TAGA HTA-2000B v.2 w Q21
Powiększony aluminiowy system radiatorów pomaga rozpraszać tworzące się wewnątrz ciepło oraz pozwala na długotrwałą pracę wzmacniacza, przy wysokich poziomach głośności z ograniczonymi zniekształceniami. Pozłacane terminale głośnikowe klasy hi-end oferują praktycznie bezstratną transmisję sygnału audio do głośników. Wejścia analogowe RCA z wysokiej klasy pozwalają na podłączenie do 3 urządzeń stereofonicznych, w tym gramofonu (wkładki MM i MC). Możesz podłączyć szereg urządzeń cyfrowych, a wbudowany przetwornik DAC wysokiej rozdzielczości 384kHz/32bit zapewnia wysoką jakość dźwięku. Wejście USB DAC jest doskonałym wyborem dla odtwarzania muzyki cyfrowej prosto z komputera, serwerów muzycznych czy smartfonów i tabletów. Dla tych, którzy preferują łączność bezprzewodową HTA-2000B v.2 wyposażono w technologię Bluetooth. Na uwagę zasługuje też wzmacniacz słuchawkowy, który jest na standardowym wyposażeniu wzmacniacza. Na ściance tylnej znajdziemy wyjście przedwzmacniacza dedykowane dla opcjonalnego zewnętrznego wzmacniacza lub zasilania subwooferów i głośników.
Firma Q21 zaprasza wszystkich chętnych na odsłuchy wzmacniacza do swojego salonu stacjonarnego. Szczegóły techniczne oraz oferta handlowa dostępne są pod linkiem - https://www.q21.pl/taga-harmony-hta-2000b-v-2.html
Źródło: informacja prasowa Q21