s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Przedsprzedaż KEF LS60 Wireless w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Przedsprzedaż KEF LS60 Wireless w Q21

Na swoje 60-lecie firma KEF przygotowała kolumny LS60 Wireless. Już teraz można je nabyć taniej w przedsprzedaży salonu Q21.

KEF LS60 Wireless to aktywne, stylowe kolumny głośnikowe, wyposażone w pełną funkcjonalność sieciową. Zapożyczone technologie z serii Blade oraz inteligentne rozwiązania z serii Wireless zapewniają niezwykłe połączenie elegancji, ekskluzywności oraz nowoczesności.

Sercem konstrukcji jest 12-tej generacji przetwornik Uni-Q, specjalnie zmodernizowany i udoskonalony pod kątem LS60 Wireless. Na ściankach bocznych znajdziemy dwie pary 5,25-calowych przetworników Uni-Core, po raz pierwszy zastosowanych w subwooferze KC62. Łącznie dostarczane jest 1400 watów za pośrednictwem wzmacniaczy, dedykowanych do wysokich, średnich i niskich częstotliwości.
Przedsprzedaż KEF LS60 Wireless w Q21
Do wyboru mamy możliwość podłączenia przewodowego lub bezprzewodowego o niskim opóźnieniu, zapewniającego niezawodny odsłuch. Do LS60 Wireless można przesyłać strumieniowo sygnał za pomocą Wi-Fi, Apple AirPlay 2, Google Chromecast i Bluetooth, a aplikacja KEF Connect zapewnia dostęp do Amazon Music, Qobuz i Deezer a także setek stacji radiowych i podcastów. Oprócz tego LS60 Wireless pozwalają przesyłać strumieniowo bezpośrednio z Spotify Connect, Tidal Connect, obsługują przesyłanie strumieniowe plików PCM do 24bit/384kHz, a także dekodowanie DSD i MQA. Za pomocą łącza HDMI (eARC) możemy połączyć telewizor z kolumnami, a nawet dodać subwoofer za pomocą pary wyjść na dwa zewnętrzne głośniki niskotonowe.
Przedsprzedaż KEF LS60 Wireless w Q21
KEF LS60 Wireless są dostępne w trzech matowych wykończeniach: Titanium Grey, Minerał White oraz Royal Blue. Premierowe odsłuchy kolumn w salonie Q21, połączone ze specjalną ofertą przedsprzedaży. Pierwsza dostawa jest planowana początek czerwca 2022. Szczegóły techniczne oraz oferta handlowa: https://www.q21.pl/product/search?query=ls60
Źródło: informacja prasowa Q21