s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Wharfedale Denton 85th w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Wharfedale Denton 85th w Q21

Salon Q21 zaprasza na odsłuchy kolumn podłogowych Wharfedale Denton 85th, a na zainteresowanych kupnem przewidziano rabat.

Wharfedale Denton 85 łączy w sobie genialny wygląd z rewelacyjną jakością dźwięku. To kolumny podstawkowe charakteryzujące się ponadprzeciętną jakością dźwięku. Wytężona praca konstruktorów sprawiła, że całość brzmi niesamowicie. Wszystko zostało doskonale przemyślane, świetnej jakości zwrotnica połączona z dwudrożną konstrukcją stworzyła niespotykaną harmonie i pełnie, jakiej nie sposób szukać nawet w kilka razy droższych konstrukcjach.
Dźwięk jest pełny, doskonale odseparowany i trójwymiarowy. Każdy element składowy utworu ma swoje miejsce w przestrzeni, jest tam gdzie być powinien. Wokale są klarowne i muzykalne. Wysokie częstotliwości nie kłują w uszy, a bas jest dopełnieniem całości. Niskie częstotliwości schodzą nisko, nie dominują, stanowią integralną całość sceny muzycznej.

Kolumna głośnikowa Wharfedale Denton 85th to konstrukcja dwudrożna. Głośnik wysokotonowy o rozmiarze jednego cala został wykonany z tkanej tekstylnej kopułki, co w połączeniu z magnesem ferrytowym zapewnia najwyższą jakość reprodukcji wysokich częstotliwości.
Głośnik średnio-niskotonowy z membraną wielkości 6,5 cala wykonany został z tkanego Kevlaru. Sztywność i lekkość tego materiału to wyznacznik najwyższej jakości dynamiki z nadzwyczajną średnicą.
Całość kontroluje najwyższej klasy zwrotnica zapewniająca spójną i płynną muzykę, która jest zarówno ekscytująca jak i naturalna w odtwarzaniu dowolnego materiału źródłowego. Kolumna głośnikowa DENTON 85 nie potrzebuję mocnego wzmacniacza aby cieszyć nas niesamowitym dźwiękiem, rekomendowane wzmacniacze "napędzające" te kolumny to wartości mocy sięgające rzędu od 20 do 120W.
Nadzwyczajny wygląd kolumny głośnikowej Denton 85th wprost urzeka. Inżynierowie Wharfedale tworzyli te głośniki z myślą o powrocie do lat 80 ubiegłego wieku. Nawiązali w ten sposób do tradycji firmy, akurat w tym okresie stworzyli pierwszą kolumnę z tej serii.
Najwyższej jakości drewno w połączeniu z charakterystycznym designem stanowi połączenie, obok którego nie przejdziesz obojętnie. Wszystkie elementy są doskonale spasowane, maskownica wygląda wprost obłędnie, to mebel który udekoruję każdy wystrój mieszkania.
Salon Q21 zaprasza chętnych na odsłuchy kolumn Wharfedale Denton 85th. A jeśli jesteś zdecydowany na zakup, skorzystaj z kodu rabatowego DENTON i sprawdź swoją ofertę w sklepie on-line. Oferta promocyjna ważna do 4 maja 2021 roku lub wyczerpana zapasów.
Kolumny dostępne w salonie stacjonarnym oraz w sklepie on-line | link do oferty - https://www.q21.pl/wharfedale-denton-85th.html
Źródło: informacja prasowa salon Q21