s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Promocja na Focal Clear w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Promocja na Focal Clear w Q21

Teraz w salonie Q21 można nabyć słuchawki Focal Clear taniej o 1.500 złotych z możliwością rozłożenia spłaty nawet na 30 rat 0%.

Focal Clear to zupełnie nowa jakość słuchawek produkowanych we Francji. Korzystając z najlepszych technologii i doświadczenia, firma stworzyła rewelacyjne słuchawki w zakresie kreowania sceny dźwiękowej, przekazywania emocji w muzyce oraz oddania wszystkich najmniejszych detali.
Clear zapewniają doznania słuchowe spotykane do tej pory jedynie w najlepszych kolumnach głośnikowych. Nauszniki wykorzystują nowe generacje całkowicie otwartych kopułek aluminiowo-magnezowych M-shape, które poprawiają najdrobniejsze detale dla ultra realistycznego odsłuchu. Dzięki otwartej konstrukcji łatwo zapomnieć, że ma się na sobie słuchawki. Impedancja 55 Ohm pozwala na podłączenie słuchawek do przenośnych odtwarzaczy audio wysokiej rozdzielczości.

Nowe poduszki wykonane z mikrofibry pozwolą na długie, komfortowe odsłuchy. Niezależnie od rozmiaru głowy, nowa opaska zapewnia wygodne i pewne trzymanie. W połączeniu z szarą skórą na opasce i szarym podkładzie z mikrofibry, projekt jest estetycznie elegancki i jednolity.
Słuchawki dostarczane są z pełnym okablowaniem. Do zestawu dołączono trzy rodzaje kabli: 1,2m ze złączem 3,5mm jack, 3m ze złączem 6,35mm jack oraz 3m ze złączem 4 pinowym XLR. Przewody wykonano z miedzi 24 AWG otulonej w plecionce z tkaniny bawełnianej, co gwarantuje ich niską oporność i zachowanie najwyższej przejrzystości. Do słuchawek dołączony jest również znakomity futerał ułatwiający transport i chroniący nauszniki.
Zaangażowanie w innowacyjność firmy przekłada się na opracowywanie coraz to nowszych doskonalszych komponentów. Przetworniki zastosowane w Clear były pierwotnie zaprojektowane dla słuchawek Elear i Utopia. Focal dba o najwyższą jakość dlatego każda para słuchawek posiada identyczną krzywą częstotliwości odpowiedzi +/- 0.5dB.
Słuchawki Focal Clear są dostępne w promocyjnej cenie 5.499 złotych z możliwością rozłożenia spłaty nawet na 30 rat 0%. Link do produktu w sklepie on-line - https://www.q21.pl/focal-clear.html
Źródło: informacja prasowa Q21