s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Najnowsza seria kolumn Harbeth XD w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Najnowsza seria kolumn Harbeth XD w Q21

Bardzo wyjątkowy głośnik dla bardzo wyjątkowego słuchacza. Tak brytyjska manufaktura wita internautów. Jest w tym bardzo dużo prawdy.

Firma Harbeth została założona czterdzieści lat temu aby komercjalizować prace badawczo-rozwojowe BBC dotyczące głośników. To był świetny początek, ale tylko pierwszy krok w drodze do doskonałego dźwięku. Dzisiejsze głośniki Harbeth są znacznie bardziej przejrzyste, żywsze, bardziej dynamiczne, otwarte i realne. Taki efekt był możliwy do uzyskanie dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wielu ekskluzywnym technologiom np. RADIAL.

Rodzina Harbeth sięga obecnie od filigranowych P3ESR do potężnego flagowca Monitor 40.3. Wszystkie modele dostępne są w pięknych okleinach.
Legendarna już seria Anniversary uzyskała na całym świecie uznanie, w tym "Najlepszy głośnik roku 2019". Ta droga dążenia do doskonałości doprowadziła do powstania nowej serii Harbeth eXtended Definition. To nowa seria, rozwinięta w wyniku sukcesu kolekcji Anniversary, zapewniająca większą integrację, przejrzystość i muzykalność.
Ofertę głośników Harbeth eXtended Deifinition znajdziecie pod adresem - https://www.q21.pl/product/search?query=Harbeth+xd
W najbliższych dniach salon Q21 rozpocznie program skierowany do obecnych użytkowników kolumn marki Harbeth, który umożliwi szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo zamienić swoje obecne kolumny Harbeth na jeden z nowych modeli serii XD. Poza możliwością rozliczenia swoich obecnych kolumn, dopłatę będzie można rozłożyć nawet na 50 rat.
Źródło: informacja prasowa Q21