s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

KEF LS50 Meta

okazja |
niezdefiniowano - KEF LS50 Meta

Salon Q21 zaprasza na odsłuchy modelu KEF LS50 Meta będącgo bardzo udanym odświeżeniem niezwykle popularnej kolumny podstawkowej.

LS50 Meta to pierwszy na świecie głośnik z technologią pochłaniania zakłóceń (MAT). Technologia ta pochłania 99% niechcianych fal dźwiękowych pochodzących z tyłu głośnika wysokotonowego, zapewniając czystszy, bardziej naturalny dźwięk. Technologia MAT to wysoce złożona, labiryntowa struktura, w której każdy z zawiłych kanałów skutecznie pochłania określoną częstotliwość. Po połączeniu kanały działają jak akustyczna czarna dziura, pochłaniając prawie wszystkie niepożądane częstotliwości pochodzące z tyłu głośnika wysokotonowego. W ten sposób eliminuje wynikające z tego zniekształcenia i dostarcza czystszy i bardziej naturalny dźwięk.

Głośnik wysokotonowy jest sercem 12 generacji Uni-Q z przetwornikiem MAT. Układ źródła punktowego Uni-Q zapewnia bardziej szczegółowy, precyzyjny i homogeniczny obraz sceny dźwiękowej równomiernie rozłożonej w całym pomieszczeniu. Niezwykle sztywna obudowa LS50 Meta jest zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności i ma gładkie, zakrzywione powierzchnie, które pomagają uzyskać dźwięk emitowany przez przegrodę bez zakłóceń. Wewnątrz obudowy krzyżulce i CLD (Constrained Layer Damping) są połączone w celu tłumienia drgań wewnętrznych.
KEF LS50 Meta
Na spodniej stronie LS50 Meta znajdują się gwinty w każdym rogu, dzięki czemu głośnik można umieścić na nowych podstawkach KEF S2. Podobnie jak jego poprzedniczka, podstawa S2 ma również zintegrowane zarządzanie kablami i masywną, sprężystą nóżkę. LS50 Meta jest dostępny w czterech kolorach, z których wszystkie korzystają z nowoczesnego półmatowego wykończenia a stojaki S2 są dopasowane kolorystycznie do modeli.
KEF LS50 Meta
Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na odsłuchy do salonu Q21. Kolumny objęte są promocją rat 50x0% bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów lub możliwością uzyskanie indywidualnej, bardzo atrakcyjnej oferty cenowej.
INFO www.q21.pl