s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Jesienne promocje w Polpaku

okazja |
niezdefiniowano - Jesienne promocje w Polpaku

Firma Polpak przygotowała cztery doskonale zestawione systemy i oferuje je w promocyjnych cenach.

Klienci często proszą o skompletowanie różnych zestawów odpowiednich do swoich pomieszczeń odsłuchowych. Firma Polpak wybrała kilka bestsellerowych produktów i dobrała je w idealne zestawy. Każdy z nich zaspokoi gusta różnych osób, dopasuje się do różnych pomieszczeń, ale łączy je jedno - fenomenalne granie.

Stylowa seria Monitor SE to doskonałe wprowadzenie do świata dźwięku o wysokiej wydajności bez rujnowania domowego budżetu. Pełna najnowocześniejszej technologii oraz komponentów spotykanych zwykle w dużo droższych konstrukcjach!
Pierwszy zestaw to kolumny Monitor SE Atom, czyli kolumna podstawkowa idealna do mniejszych pomieszczeń. Do tego fenomenalny wzmacniacz TAGA Harmony HTA-700B v.3 oraz okablowanie ETPC-TS i Azure 14-2C. Czego chcieć więcej? Dobrej ceny, czyli jedyne 2.399 zł za zestaw.
Drugi zestaw to kolumny podłogowe Monitor SE 3000F, w parze z klasycznym wzmacniaczem hybrydowy HTA-800, okablowanie TPC-TS oraz Azure 14-2C. O czystość energii elektrycznej zadba filtr PF-600. Cena zestawu to 4.599 zł.
Trzeci zestaw jest oparty o najwyższy model z serii, dla najbardziej wymagających pomieszczeń: Monitor SE 6000F. Elektronika to bestsellerowy wzmacniacz HTA-1200 - prawdziwa hybrydowa moc! Okablowanie? Oczywiście TPC-TS i Azure 14-2C oraz filtr zasilania PF-1000 v.2. Cena całego zestawu: 6.399 zł.
Czwarty zestaw składa się z kolumny podłogowych TAGA Harmony TAV-616F z serii Audio-Video. Zaprojektowano je w oparciu o technologię zastosowaną w modelu TAV-606, dzięki której polepszono dynamikę i prezentację sceny dźwiękowej, tak aby sprostać wymaganiom systemów klasy premium wielokanałowych oraz stereo. Klasyczny design doskonale współgra ze zintegrowanym wzmacniaczem hybrydowym HTA-800. Wzmacniacz ten wykorzystuje lampy 6N3 w sekcji przedwzmacniacza oraz czterech tranzystorów firmy Toshiba na wyjściu. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo ciepły, liniowy i realistyczny dźwięk o wysokiej dynamicznej prezentacji. Do zestawu dołączono filtr zasilania PF-1000 oraz idealnie dopasowane okablowanie z najnowszej serii ETPC-TS. Tylko teraz ten zestaw w cenie 3.499 zł.
INFO www.polpak.com.pl/promocje