s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

SVS SB-2000 - Promocja w Q21

okazja |
niezdefiniowano - SVS SB-2000 - Promocja w Q21

Kolejna bardzo ciekawa promocja w salonie Q21, tym razem na zamkniętą wersję subwoofera SVS SB-2000.

SB-2000 jest subwooferem o zamkniętej obudowie i imponujących parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach. Wprowadzi nową jakość do Twojego domowego systemu audio. Sprawdzi się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz wsparcie basu w odsłuchu stereo. Zachowując stosunkowo niewielkie gabaryty i zarazem klasyczny wygląd inżynierowie firmy SVS zbudowali niezwykle mocny subwoofer. Mimo skromnych wymiarów głośnik charakteryzuje się silnym i głębokim basem. Elegancki wygląd sprawia, że dopasujesz go do każdego pomieszczenia.

SVS upakował w SB-2000 12-calowy przetwornik o wysokim skoku, zapewniającą odpowiednią moc i ekstremalnie niskie zniekształcenia. Lekki materiał stożka przetwornika o długim skoku odtwarza subtelne dźwięki i potężne efekty niskotonowe z maksymalnym realizmem. Wytrzymałe gumowe zawieszenie zapewnia długotrwałą wydajność, nawet gdy subwoofer jest przez dłuższy czas zmuszany do pracy w granicach możliwości, dzięki czemu SB-2000 jest idealną opcją dla poważnych miłośników muzyki lub kina domowego.
SVS SB-2000 - Promocja w Q21
SB-2000 jest sterowany przez zintegrowany wzmacniacz SVS Sledge STA-500D z wyrafinowanym układem DSP doskonale dopasowanym do unikalnej konfiguracji przetwornika i obudowy, a także krzywa korekcji zoptymalizowana jest pod kątem zwiększonej odpowiedzi przejściowej i wzmocnienia pomieszczenia. Wzmacniacz Sledge STA-500D utrzymuje precyzyjną kontrolę subwoofera na wszystkich poziomach głośności, dzięki czemu można słuchać muzyki bez zniekształceń. Zaawansowany procesor DSP pozwala również na precyzyjne dostrojenie odtwarzania dźwięku oraz łatwą konfigurację i integrację z każdym zestawem kina domowego lub stereo.
SVS SB-2000 - Promocja w Q21
Subwoofer SVS SB-2000 można nabyć w salonie Q21 w cenie 2.599 zł lub rozłożyć na 30 rat 0% po 86,63 zł miesięcznie bez wpłaty początkowej. Pełna dostępność, dostawa gratis w ciągu 24h na terenie całej Polski.
INFO www.q21.pl