s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

20 urodziny Q21

okazja |
niezdefiniowano - 20 urodziny Q21

Aby uczcić 20-lecie swojego istnienia salon Q21 zorganizował licytację 20-stu produktów w cenie od 1 zł.

Jeden z największych w Polsce salonów audio-wideo świętuje 20-lecie istnienia i z tej okazji przygotował moc niespodzianek. Z tej okazji załoga Q21 przygotowała okolicznościową licytację na Allegro.

- Jesteśmy z Wami już 20 lat! Dziękujemy za te lata, za okazane nam zaufanie i opinie, które są dla nas nagrodą za włożony trud w istnienie i rozwijanie naszego salonu. Z niedużego sklepu w 2000 roku ze sprzętem audio-video staliśmy się jednym z największych niezależnych salonów audio w Polsce. Obecnie oferujemy tysiące produktów, zatrudniamy prawie 20 osób, jesteśmy w trakcie uruchomienia drugiego ponad 200m2 zewnętrznego magazynu, co wiąże się z wprowadzeniem nowoczesnych standardów logistyki, a już na początku przyszłego roku nasz salon powiększy się o kolejne ponad 100m2 powierzchni ekspozycyjnej. W ostatnich miesiącach skład nasz powiększył się o trzech nowych specjalistów.
- Wierzymy, że kolejne lata zaowocują również dalszym podnoszeniem jakości świadczonych przez nas usług i pozwolą nam na dalsze rozwijanie oferty, która sprosta oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów.
- Chcemy, żebyście świętowali urodziny razem z nami, w związku z tym przygotowaliśmy dla Was pakiet 20 produktów audio w licytacji od 1 zł. na 20 urodziny Q21. Produkty możecie licytować już teraz. Wszystkie licytacje zakończą się w niedzielę 11 października 2020 roku o godzinie 19:00.
Produkty w licytacji od 1 zł. - link do portalu allegro - https://allegro.pl/uzytkownik/PORTAL_Q21?string=20%20urodziny&logout=1&bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-bab-1-4-0717
Zapraszamy do świętowania urodzin razem z ekipą z Q21 i życzymy powodzenia w licytacjach. A to jeszcze nie koniec, oczekujcie wielu atrakcyjnych niespodzianek do końca roku!
Źródło: informacja prasowa Salon Q21