s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Bluesound NODE 2i - Promocja

okazja |
niezdefiniowano - Bluesound NODE 2i - Promocja

Bluesound rozpoczyna swoją globalną kampanię marketingową. Podczas 4-tygodniowej promocji najpopularniejszy model Bluesounda, NODE 2i, będzie oferowany 500 zł taniej!

Przez ostatnie dwa lata Bluesound NODE 2i sukcesywnie zdobywał coraz większą popularność, stając się w efekcie najpopularniejszym na świecie sieciowym odtwarzaczem high-res. Oprócz zaufania klientów potwierdzeniem klasy produktu są również pochlebne recenzje publikowane w prasie, Internecie i telewizji. Teraz kolejnym argumentem, po jakości dźwięku i funkcjonalności, przemawiającym za modelem NODE 2i jest promocyjna cena urządzenia – 1999 zł – która w porównaniu ze standardową ceną 2499 zł przynosi nabywcom korzyść w postaci aż 500 zł.
Bluesound NODE 2i idealnie wpisuje się w filozofię marki komunikowaną poprzez hasło "Just add..." ("Dodaj tylko..."), która odzwierciedla prostotę Bluesounda, łatwość jego użytkowania, wysoką jakość wykonania oraz niesamowitą funkcjonalność. Dlatego też, mimo swojej ogromnej popularności, to właśnie NODE 2i staje się bohaterem akcji promocyjnej "Just Add Streaming".

U podstaw globalnej akcji promocyjnej, rozpoczynającej się 1 października 2020 r. i trwającej do 31 października 2020 r., leży chęć uhonorowania Bluesounda jako oryginalnej marki multiroom high-res audio. Za pośrednictwem tej akcji producent modelu NODE 2i chce zachęcić kolejnych miłośników muzyki do dołączenia do ekosystemu Bluesound i stworzenia systemu, który będą mogli rozwijać w przyszłości.
W idealnej sytuacji są użytkownicy systemów stereo – w ich przypadku hasło "just add" zyskuje nowy wymiar, ponieważ faktycznie wystarczy dodać NODE 2i, aby całkowicie odmienić oblicze zestawu hi-fi, zapewniając mu nieograniczone możliwości strumieniowania muzyki high-res. Z kolei klienci, którzy dopiero zamierzają kupić swój pierwszy system audio już na etapie wyboru urządzeń mogą "tylko dodać" NODE 2i, aby znacząco zwiększyć funkcjonalność zestawu poprzez wzbogacenie go o niedrogi moduł do strumieniowania dźwięku w prawdziwej jakości hi-fi.
Odtwarzacz strumieniowy Bluesound NODE 2i jest pomostem pomiędzy światem analogowym i cyfrowym. Wystarczy dodać urządzenie do domowej sieci (przewodowej lub bezprzewodowej) i podłączyć do dowolnego wzmacniacza lub amplitunera, aby móc odtwarzać miliony utworów z popularnych serwisów strumieniowych i radia internetowego, a także muzykę udostępnioną w domowej sieci, a zgromadzoną np. na serwerze NAS lub w komputerze Mac/PC. Odtwarzaczem NODE 2i, podobnie jak wszystkimi pozostałymi urządzeniami z rodziny Bluesound można sterować z poziomu dowolnego urządzenia z systemem iOS/Android z zainstalowaną aplikacją BluOS.
Swoją wszechstronność NODE 2i zawdzięcza także bogatemu wyposażeniu. Urządzenie obsługuje dwupasmową łączność Wi-Fi (2.4/5 GHz) i gigabitową łączność LAN. Możliwość bezprzewodowego odtwarzania dźwięku rozszerza dwukierunkowy Bluetooth, pozwalający strumieniować, np. muzykę, do i z odtwarzacza. Kompatybilny z kodekiem aptX HD gwarantuje przy tym wysoką jakość brzmienia także podczas bezprzewodowej transmisji sygnału audio. Ponadto NODE 2i obsługuje najnowszą technologię AirPlay 2, dzięki której użytkownik z łatwością prześle dźwięk z iPhona lub iPada do jednostki Bluesounda z Generacji 2i.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan