hi-fi

Pro-Ject Debut Carbon Evo w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Pro-Ject Debut Carbon Evo w Q21

Najnowszy gramofon Pro-Ject Debut Carbon Evo w przedsprzedaży w salonie Q21. W prezencie płyta LP do wyboru gratis!

Pro-Ject Debut Carbon Evo to produkt ewolucyjny. Najpopularniejszy model gramofonu Pro-Ject został gruntownie ulepszony pod każdym względem, czego rezultatem jest niesamowicie dopracowany produkt. Debut Carbon EVO skupia się na podstawowych aspektach, które sprawiają, że gramofon brzmi świetnie. Technicznie poprawny projekt - fachowe wykonanie – produkowany ręcznie w UE. Ten gramofon jest zbudowany tak, aby służyć Ci przez całe życie!W projekcie Debut Carbon EVO nie znajdziesz żadnego widocznego przycisku, przełącznika ani nadruku na bazie. Zapewnia to luksusową estetykę. Przełącznik zmiany prędkości został przeniesiony na spód bazy, aby zachować czysty wygląd, z którego od lat znany jest projekt Debuta. Debut Carbon EVO jest gramofonem ponadczasowym, oferując tradycyjne czarne, białe i czerwone wykończenia o wysokim połysku lub legendarną okleinę z prawdziwego drewna orzechowego. Całkowicie nowe, unikalne i wyznaczające trendy są pięknie zrealizowane satynowe wykończenia w 5 różnych wariantach.

Pro-Ject Debut Carbon Evo w Q21

W projekcie Debut Carbon EVO wykorzystano technologie i rozwiązania zawieszenia i tłumienia silnika gramofonu, które są znane z wyższych modeli marki. Zaawansowane tłumienie TPE i konstrukcje wielowarstwowe o dużej masie dały podstawy dla nowego silnika i zawieszenia w Debut Carbon EVO.

Nowy Debut Carbon EVO nie tylko świetnie wygląda - zawsze stoi idealnie wypoziomowany. Wykorzystuje 3 wytrzymałe metalowe nóżki z regulacją wysokości, aby zapewnić optymalne i stabilne ustawienie na każdej powierzchni.

Pro-Ject Debut Carbon Evo w Q21

Oprócz możliwości łatwej zmiany prędkości odtwarzania za pomocą jednego przycisku, prędkość odtwarzania jest sterowana elektronicznie z najwyższą precyzją, co zapewnia uzyskanie najbardziej dokładnej i stabilnej prędkości.

Talerz zastosowany w poprzedniej wersji gramofonu był metalowy i cięższy od konkurencyjnych projektów dostępnych na ryku. Jednak metalowe talerze z natury mają wadę: rezonans. Zastosowana technologia TPE (termoplastyczny elastomer) pomaga teraz całkowicie wytłumić rezonans, a także zwiększa wagę do 1,7 kg. Ponieważ wkład z TPE jest zamontowany po wewnętrznej stronie obrzeża talerza, porusza się on z energią prawie jak w kole zamachowym. Rezultatem jest jeszcze cichsza, bezgłośna i stabilna praca talerza.

Pro-Ject Debut Carbon Evo w Q21

Fabrycznie zamontowana jest bardzo dobra wkładka 2M-Red. To uniwersalny model, który zapewnia otwarte, dynamiczne i lekkie brzmienie.

Debut Carbon EVO posiada sprawdzone, jednoczęściowe ramię z plecionki włókna węglowego. Długość ramienia wynosi 8.6". Super sztywne, ale lekkie ramię zapewnia niesamowitą jakość dźwięku z przekonującą sceną dźwiękową.

Pro-Ject Debut Carbon Evo w Q21

Aby zagwarantować idealne połączenie ze wzmacniaczem, w pudełku znajdziesz wysokiej jakości kabel RCA Pro-Ject Connect it E. To kabel pół-zbalansowany o niskiej pojemności i doskonałym ekranowaniu.

Przy zakupie gramofonu w przedsprzedaży w prezencie salon Q21 dokłada płytę LP. Do wyboru jest wiele ciekawych tytułów, lista i szczegóły dostępne są u doradców. Dodatkowo zestaw można zakupić w kredycie zupełne 0% nawet do 30 miesięcy. Planowana pierwsza dostawa urządzeń to 15 września 2020 roku.

INFO www.q21.pl