s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Pro-Ject Debut Carbon Evo w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Pro-Ject Debut Carbon Evo w Q21

Najnowszy gramofon Pro-Ject Debut Carbon Evo w przedsprzedaży w salonie Q21. W prezencie płyta LP do wyboru gratis!

Pro-Ject Debut Carbon Evo to produkt ewolucyjny. Najpopularniejszy model gramofonu Pro-Ject został gruntownie ulepszony pod każdym względem, czego rezultatem jest niesamowicie dopracowany produkt. Debut Carbon EVO skupia się na podstawowych aspektach, które sprawiają, że gramofon brzmi świetnie. Technicznie poprawny projekt - fachowe wykonanie – produkowany ręcznie w UE. Ten gramofon jest zbudowany tak, aby służyć Ci przez całe życie!

W projekcie Debut Carbon EVO nie znajdziesz żadnego widocznego przycisku, przełącznika ani nadruku na bazie. Zapewnia to luksusową estetykę. Przełącznik zmiany prędkości został przeniesiony na spód bazy, aby zachować czysty wygląd, z którego od lat znany jest projekt Debuta. Debut Carbon EVO jest gramofonem ponadczasowym, oferując tradycyjne czarne, białe i czerwone wykończenia o wysokim połysku lub legendarną okleinę z prawdziwego drewna orzechowego. Całkowicie nowe, unikalne i wyznaczające trendy są pięknie zrealizowane satynowe wykończenia w 5 różnych wariantach.
Pro-Ject Debut Carbon Evo w Q21
W projekcie Debut Carbon EVO wykorzystano technologie i rozwiązania zawieszenia i tłumienia silnika gramofonu, które są znane z wyższych modeli marki. Zaawansowane tłumienie TPE i konstrukcje wielowarstwowe o dużej masie dały podstawy dla nowego silnika i zawieszenia w Debut Carbon EVO.
Nowy Debut Carbon EVO nie tylko świetnie wygląda - zawsze stoi idealnie wypoziomowany. Wykorzystuje 3 wytrzymałe metalowe nóżki z regulacją wysokości, aby zapewnić optymalne i stabilne ustawienie na każdej powierzchni.
Pro-Ject Debut Carbon Evo w Q21
Oprócz możliwości łatwej zmiany prędkości odtwarzania za pomocą jednego przycisku, prędkość odtwarzania jest sterowana elektronicznie z najwyższą precyzją, co zapewnia uzyskanie najbardziej dokładnej i stabilnej prędkości.
Talerz zastosowany w poprzedniej wersji gramofonu był metalowy i cięższy od konkurencyjnych projektów dostępnych na ryku. Jednak metalowe talerze z natury mają wadę: rezonans. Zastosowana technologia TPE (termoplastyczny elastomer) pomaga teraz całkowicie wytłumić rezonans, a także zwiększa wagę do 1,7 kg. Ponieważ wkład z TPE jest zamontowany po wewnętrznej stronie obrzeża talerza, porusza się on z energią prawie jak w kole zamachowym. Rezultatem jest jeszcze cichsza, bezgłośna i stabilna praca talerza.
Pro-Ject Debut Carbon Evo w Q21
Fabrycznie zamontowana jest bardzo dobra wkładka 2M-Red. To uniwersalny model, który zapewnia otwarte, dynamiczne i lekkie brzmienie.
Debut Carbon EVO posiada sprawdzone, jednoczęściowe ramię z plecionki włókna węglowego. Długość ramienia wynosi 8.6". Super sztywne, ale lekkie ramię zapewnia niesamowitą jakość dźwięku z przekonującą sceną dźwiękową.
Pro-Ject Debut Carbon Evo w Q21
Aby zagwarantować idealne połączenie ze wzmacniaczem, w pudełku znajdziesz wysokiej jakości kabel RCA Pro-Ject Connect it E. To kabel pół-zbalansowany o niskiej pojemności i doskonałym ekranowaniu.
Przy zakupie gramofonu w przedsprzedaży w prezencie salon Q21 dokłada płytę LP. Do wyboru jest wiele ciekawych tytułów, lista i szczegóły dostępne są u doradców. Dodatkowo zestaw można zakupić w kredycie zupełne 0% nawet do 30 miesięcy. Planowana pierwsza dostawa urządzeń to 15 września 2020 roku.
INFO www.q21.pl