s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Opera Grand Callas w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Opera Grand Callas w Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza wszytskich chętnych na odsłuchy wysokoskutecznych kolumn Opera Grand Callas.

Obecna seria Gran Callas wykorzystuje techniki i podzespoły, będące owocami najnowocześniejszych technologii elektroakustycznych, począwszy od obudowy, głośników oraz zwrotnic. Reultat dźwiękowy jest bardzo realistyczny, przyjemny dla uszu i wciągający. Scena rozszerza się w trzech wymiarach z doskonałą reakcją impulsową, mocą oraz dynamiką.

Grand Callas to potężne kolumny, ważące 75kg. Wyposażone są w wysokotonowy przetworik Scanspeak 9700, dodatkowo dwa tylne głosniki wysokotonowe zamontowane jako naturalny dipol, 7" przetwornik średniotonowy z polipropylenu z korektorem fazy oraz dwa 8" niskotonowe głośniki z długą cewką. To kolumny, które najlepiej czują się w pomieszczenaich o powierzchni ponad 30 m2. Ze względu na dosyć wysoką skuteczność, można je zasilać wzmacniaczami o mocy nawet 10W na kanał, chociaż rekomendujemy bardziej wydajne wzmacniacze dla uzyskania pełnej jakości brzmienia.
logo Opera Grand Callas
kolumny Opera Grand Callas
Zapraszamy serdecznie do salonu Q21 na indywidualne odsłuchy. Jest także możliwość zorganizowania odsłuchów w domu naszych Klientów oraz przy zakupie kolumn rozliczenie używanego sprzętu i kolumn.
INFO www.q21.pl