s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Monitor Audio Bronze 6G w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Monitor Audio Bronze 6G w Q21

Najnowsza seria kolumn Monitor Audio Bronze 6G już dostępna w limitowanej ofercie premierowej salonu Q21.

Monitor Audio wprowadza do sprzedaży 6. generację kolumn z serii Bronze. Nowe głośniki zostały poprawione zarówno pod względem jakości dźwięku, jak i jakości wykonania – wszystko po to, aby zapewnić melomanom niezapomniane wrażenia.

W serii Bronze znajdziemy zaprojektowany od podstaw falowód Uniform Dispersion, który w połączeniu z charakterystycznym głośnikiem wysokotonowym C-CAM Gold Dome zapewnia równomierne rozproszenie dźwięku oraz lepsze wyrównanie czasowe, co przekłada się na bardziej realistyczne wrażenia przestrzenne.
Unikatowe dla Monitor Audio, przezroczyste akustycznie, siateczki zakrywające kopułkę głośnika wysokotonowego mają sześciokątne "oczka" i nadają kolumnom Bronze wyjątkowy charakter, grając ze światłem odbijającym się od charakterystycznych złotych kopułek. Pozłacane terminale i okablowanie z posrebrzanej miedzi beztlenowej Pureflow zapewniają precyzyjny transfer sygnału.
Monitor Audio Bronze 6G w Q21
Nowy projekt obudów charakteryzuje się czystymi, prostymi liniami. Co więcej, kolumny dostępne są w czterech nowoczesnych wykończeniach. Eleganckie, kontrastowe fronty i dopasowane do nich, mocowane magnetycznie, maskownice zapewniają kolumnom subtelny wygląd. Atrakcyjny styl i wybór wykończeń zapewniają, że głośniki będą pasować do każdego pomieszczenia w domu.
W serii Bronze 6. generacji znajdziemy kolumny podstawkowe Bronze 50 i 100, podłogowe Bronze 200 i 500, głośnik centralny Bronze C150, głośnik surround Bronze FX, głośnik Dolby Atmos Bronze ATM oraz subwoofer aktywny Bronze W10.
Aby skorzystać z oferty promocyjnej, wystarczy do końca czerwca br. zakupić w sklepie Q21.pl dowolny model kolumn Monitor Audio Bronze 6G i wprowadzić kod rabatowy BRONZE6G.
INFO www.q21.pl