s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Promocja na amplitunery Anthem MRX

okazja |
niezdefiniowano - Promocja na amplitunery Anthem MRX

Rewelacyjne zestawy w promocyjnych cenach!
 Stwórz system audio na bazie amplitunera Anthem MRX szyty na miarę Twojego pokoju odsłuchowego.

Doświadcz zapierającej dech w piersiach mocy, jakości i wielkokanałowej elastyczności dostępnej w amplitunerach Anthem MRX trzeciej generacji. Nagradzane wielokanałowe amplitunery Anthem serii MRX klasy high-end są znane na całym świecie ze swojej świetnej jakości dźwięku oraz wydajnemu zarządzaniu mocą, jak również z elastyczności integracji w systemach rozrywki domowej.

Teraz możesz stworzyć swój wymarzony zestaw w oparciu o jeden z trzech modeli amplitunera z serii MRX. Do pary polecane są bestsellerowe kolumny, dzięki którym osiągniesz najlepsze rezultaty!
Zainwestuj w brzmienie stworzone od A do Z w Kanadzie. Seria Premier marki Paradigm to doświadczenie dźwiękowe niepodobne do niczego innego w swojej klasie, a "Crafted in Canada" oznacza pełną kontrolę w całym procesie tworzenia: projektu, produkcji i udoskonalania, czego rezultatem jest kolumna, która sprzeciwia się rutynie. Premier 800F może być tym, czego potrzebujesz w swoim domu.
Jeśli jednak jesteś miłośnikiem klasycznych kolumn, ale nie masz miejsca na elektrostaty to odświeżona seria Motion może przypaść Ci do gustu. Kolumny te wzbudzają niesłabnące zainteresowanie od daty swojej premiery w 2019 roku.
Dla fanów legendarnej klasyki, prestiżu i inżynierii smart mogą być najbardziej odpowiednie kolumny z serii Prestige. Posiadają innowacyjny montowany od tyłu przetwornik i perforowana soczewkę korekcyjną. Kolumny zachwycają nie tylko brzmieniem. Z założoną maskownicą (mocowaną magnetycznie)robią niemałe wrażenie.
INFO sklep.polpak.com.pl/szukaj/PML_2020