s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Audiovector QR1 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Audiovector QR1 w Q21

Teraz przy zakupie kolumn podstawkowych QR1 duńskiej firmy Audiovector podstawy i wysokiej klasy kabel głośnikowy gratis!

Monitor Audiovector QR1 został zbudowany z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i zaawansowanych technologii. Jest to konstrukcja bass-reflex. Potężne brzmienie, niezwykle przyjemne, nacechowane detalami to główne cechy nowych kolumn. Seria QR to również kilka modyfikacji w zakresie obudowy: w monitorze QR1 z przodu obudowy widoczny jest szeroki port bass-refleks. Obudowa została wykonana z HDF, który posiada większą gęstość od tradycyjnej płyty MDF.

W kolumnie zostały zastosowane nowe głośniki nisko-średniotonowe oraz dobrze znany z poprzednich konstrukcji przetwornik AMT. Nowa konstrukcja membrany to wynik dalszych prac zespołu Audiovector nad rozwojem materiałów stosowanych w przetwornikach serii SR i R. Nowa konstrukcja ma zapewnić niedostępne dla innych rozwiązań: ciepłe brzmienie, minimum zniekształceń oraz precyzję i detaliczność. W rezultacie uzyskano kanapkową, 3-warstwową membranę, której materiały łączą sztywność z charakterystycznym dla bardziej miękkich struktur - tłumieniem.
Jako głośnik wysokotonowy zastosowano - doskonale znany z innych konstrukcji Audiovector - przetwornik AMT. W serii QR jego membranę pokryto złotem, a panel czołowy wykonano z anodyzowanego aluminium w kolorze szarym. Ochronna siatka S-STOP działa jak typowy filtr, znany z profesjonalnych zastosowań studyjnych. Kolumny produkowane są ręcznie w Danii.
Teraz w salonie Q21 zestaw kolumn Audiovector QR1 można zakupić w kredycie nawet 50x0%, dodatkowo w prezencie otrzymując podstawy Norstone Stylum 2 Stand oraz wysokiej klasy fabrycznie konfekcjonowany kabel głośnikowy Cardas 101 o długości 2x2,5m. Cena detaliczna Audiovector QR1 wynosi 2.495 zł za sztukę.
INFO www.q21.pl