s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Focal Elegia w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Focal Elegia w Q21

Stylowe słuchawki zamknięte Focal Elegia można teraz nabyć w salonie Q21 w promocyjnej cenie.

Focal Elegia to pierwsze, ekskluzywne słuchawki zamknięte w ofercie francuskiej firmy, łączące w sobie innowacje, specjalistyczną wiedzę i projekt, które zostały zaczerpnięte z doświadczenia w pracy nad poprzednimi produktami. Tak oto powstał produkt, który dostarcza niezwykłą jakość dźwięku i stanowi doskonałą ofertę w swoim przedziale cenowym.

W słuchawkach Elegia znajdziemy najlepsze technologie, umiejętnie zaaplikowane i zmontowane w fabryce Focala we Francji. Te bezprecedensowe słuchawki zawierają nową generację ekskluzywnych przetworników pełnozakresowych, zdolnych do pracy w małym środowisku wewnętrznym, zapewniając jednocześnie wyjątkową dynamikę, najdokładniejsze odtwarzanie i czystości dźwięku.
Focal Elegia w Q21
Absolutny komfort jest kolejnym atutem słuchawek. Dzięki idealnej geometrii, oraz pałąkowi dostosowującemu się do głowy, słuchawki są komfortowe nawet w czasie ruchu a pianka memory z mikrofibry jest delikatna dla uszu.
Teraz słuchawki Focal Elegia można zakupić w salonie Q21 w cenie promocyjnej 3.199 zł, dodatkowo rozkładając płatność nawet na 30 rat zupełne 0%.
INFO www.q21.pl