s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Topping D90 MQA w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Topping D90 MQA w Q21

Najnowszy flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy Topping D90 MQA oferujący aksamitny dźwięk w atrakcyjnej cenie w salonie Q21.

Topping D90 MQA jest wyposażony we flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy AK4499, który jest bardzo sprawnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym, zapewniając wyjątkową jakość dźwięku i bogactwo szczegółów. Zaimplementowano go z 4 wzmacniaczami OPA 1612, 7 kondensatorami hi-fi, przetwarzaniem CPLD z wykorzystaniem 2 femtosekundowych zegarów Accusilicon, które zapewniają całkowicie pozbawiony szumów i jittera dźwięk. Ten przetwornik zapewnia miękką, gładką i żywą jakość dźwięku, dlatego nazywa się Velvet Sound Verita. Wyjście dźwięku jest naturalne i miękkie, co precyzyjnie odtwarza wszystkie mikro szczegóły w twojej muzyce.

Topping D90 MQA jest wyposażony w wysokiej jakości układ USB XMOS XU208, który obsługuje wysokie częstotliwości próbkowania PCM do 32-bit/768kHz i natywnie do DSD512, krystalicznie czyste tło bez szumu, odtwarzanie szczegółów jest po prostu wyjątkowe i czarujące. Obsługuje wejście IIS za pomocą portu HDMI, który zapewnia lepszy sygnał, przekazywany bezpośrednio do układu DAC w celu zaoferowania lepszego dekodowania, ta funkcja wykorzystuje tylko sygnał IIS przez interfejs HDMI, a nie standardowy sygnał HDMI, więc nie może być używany z HDMI przez PC, TV lub przystawkę STB. Jakość dźwięku jest naturalna, gładka i czarująca, będziesz cieszyć się całą swoją muzyką z bardzo dobrą precyzją. D90 MQA jest również wyposażony w układ AK4118 AKM, który obsługuje wszystkie wejścia SPDIF, który jest w stanie dekodować PCM do 24-bit/192kHz, całkowicie pozbawiony szumów i zakłóceń. Pobiera sygnały wejściowe przez porty wejściowe optyczne, koncentryczne i AES.
Topping D90 MQA w Q21

Porty wejściowe

Topping D90 MQA oferuje USB-B (XMOS), optyczny, koncentryczny, AES, IIS i Bluetooth 5.0. Wejścia USB i IIS obsługują do PCM 32-bit/768kHz i DSD512 Native. Wejścia optyczne, koncentryczne i AES obsługują do PCM 24-bit/192kHz.

Obsługa Bluetooth 5.0

Topping D90 MQA jest wyposażony we flagowy układ Bluetooth Qualcomm, CSR 8675, oferujący mocne i stabilne połączenie Bluetooth, które jest wolne od opóźnień i obsługuje wszystkie kodeki, takie jak, aptX, aptX HD, aptX LL, AAC, LDAC i wiele więcej. Oferuje obsługę LDAC wysokiej rozdzielczości 24-bit/96kHz przez połączenie bezprzewodowe. Obsługując LDAC i aptX HD, Topping D90 zapewnia krystalicznie czysty dźwięk bez opóźnień.
Topping D90 MQA w Q21

Doskonała dynamika i stosunek sygnału do szumu

Topping D90 MQA zapewnia szeroki zakres dynamiki 127dB i niesamowity stosunek sygnału do szumu - 127dB, co zapewnia większe rozszerzenia na dolnych i wyższych końcach oraz niesamowite krystalicznie czyste tło, bez żadnych oznak szumu.

Podwójne porty wyjściowe

Topping D90 MQA jest wyposażony w podwójne gniazda wyjściowe, XLR oferują moc wyjściową 4Vrms przy 0dBps, a drugi niesymetryczny port wyjściowy RCA oferujący moc wyjściową 2Vrms przy 0dBps. Zapewnia wystarczającą ilość mocy, aby zasilić każdy z Twoich wymagających urządzeń, niezależnie od tego, czy są to słuchawki, czy system głośników. D90 może wysyłać sygnał przez oba porty wyjściowe w tym samym czasie, dzięki czemu można używać wielu narzędzi jednocześnie. Wyposażony jest w funkcję regulacji głośności, dzięki czemu może być używany zarówno jako przetwornik cyfrowo-analogowy, jak i przetwornik przedwzmacniacz. Regulację głośności można wyłączyć, aby D90 działał wyłącznie jako przetwornik cyfrowo-analogowy.
Topping D90 MQA w Q21

Pilot w zestawie

Topping D90 MQA wyposażony jest w pilot zdalnego sterowania, którego można używać do różnych funkcji, takich jak włączanie/ wyłączanie, wyciszanie, regulacja głośności, zmiana typu wejścia, zmiana typu filtra DAC lub regulacja jasności wyświetlacza OLED.
Urządzenie Topping D90 MQA dostępne jest w kolorze srebrnym i czarnym w cenie 3.790 zł.
INFO www.q21.pl