s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Promocja w Polpaku

okazja |
niezdefiniowano - Promocja w Polpaku

Poza spokojem może nas jeszcze uratować dawka pozytywnego brzmienia! Firma Polpak przygotowała specjalną ofertę na wybrane produkty.

Czas wymienić zestaw w Twoim salonie? Już nie musisz zastanawiać się, które kolumny i wzmacniacz będą grać razem najlepiej - Polpak Poland sprawdził to za Ciebie! W zestaw wchodzi flagowy model Coral F-120, czyli 3,5-drożna konstrukcja z jednym z przetworników niskotonowych zlokalizowanym w tylnej części obudowy! Zaprojektowana i skonstruowana, aby wygenerować dużą moc oraz zbudować scenę muzyczną pozwalającą wypełniać dźwiękiem nawet bardzo duże pomieszczenie. Dodajmy do tego kultowy wzmacniacz hybrydowy HTA-1200, filtr zasilania PF-600, który zadba o czysty prąd oraz okablowanie z najnowszej serii zasilającej TPC i wychodzi z tego elegancka mieszanka!

Jeśli jednak szukasz tylko dodatku do Twojego systemu to zdecydowanie powinien Cię zainteresować subwoofer Dynamo 500. Nieważne czy szukasz wysokiej wydajności basu czy wyniesienia brzmienia na kolejny poziom jak w najlepszych kinach na świecie - Dynamo 500 zapewni Ci te wrażenia!
A czy kolekcja płyt została odkurzona? Bo jeśli nie, to HTR-1000CD może w tym pomóc! Hybrydowa konstrukcja zapewnia ciepły, liniowy, ożywiony dźwięk cechujący się jednocześnie wysoką dynamiką. Odsłuch każdej płyty to sama przyjemność, a jeśli najdzie Cię ochota na audycję radiową tuner DAB+ jest dostępny za jednym kliknięciem! Nie każdą płytę posiadasz na nośniku CD? Chciałbyś posłuchać muzyki z komputera czy smartfona? Nie ma problemu, ponieważ HTR-1000CD jest wyposażony w Bluetooth v4.0. Czego chcieć więcej? Wycieczki nad morze? W tym momencie możemy zaproponować wrażenia prosto z francuskiej riwiery, a to wszystko za sprawą kolumn Azure B-40 v.2. Dźwięk mocny i delikatny zarazem niczym morska bryza, daje radość z słuchania porównywalną do podziwiania błękitnej toni Morza Lazurowego. W tym czasie - bezcenne!
Zapraszamy do odwiedzenia dedykowanej strony, aby zobaczyć wszystkie produkty i specjalne zestawy, które przygotował Polpak Poland! Poznaj promocyjną ofertę.
Źródło: informacja prasowa Polpak