s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

SVS serii 2000 Pro w Q21

okazja |
niezdefiniowano - SVS serii 2000 Pro w Q21

Całkowicie przeprojektowana konstrukcja i ogromne ulepszenia wydajności, to co znajdziemy w najnowszej serii 2000 Pro.

Zupełnie nowe subwoofery z serii 2000 Pro wyposażone są w technologię flagowej serii SVS 16-Ultra, zdobywców niemal wszystkich nagród branżowych i medialnych jako najlepszych subwooferów na świecie. Subwoofery SVS słyną z przełomowych innowacji, które ustanawiają nowe standardy wydajności subwooferów domowych.

W serii znajdziemy 3 subwoofery, SB-2000 Pro to konstrukcja zamknięta, PB-2000 Pro to konstrukcja bass-reflex oraz PC-2000 Pro, która jest również otwarta, jednak w obudowie tubowej. 2000 Pro Series wprowadza najlepszą technologię subwooferów dla większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej.
SVS serii 2000 Pro w Q21
Wzmacniacz STA-550D o mocy nominalnej 550W RMS i mocy szczytowej ponad 1500W łączy ogromną moc wyjściową dyskretnych tranzystorów MOSFET z wydajnością klasy D. Wyjątkowo niski poziom zniekształceń pozwala na uwolnienie niemal nieograniczonej mocy na żądanie przy zachowaniu precyzyjnej kontroli. 12-calowy przetwornik niskotonowy SVS o wysokim skoku wyposażony jest w zespół napędu z podwójnym magnesem ferrytowym, co zapewnia ogromną moc z finezją i dokładnością nawet przy najbardziej intensywnym poziomie odsłuchu.
SVS serii 2000 Pro w Q21
Przetwornik DSP audio 50MHz zapewnia precyzyjne pasmo przenoszenia dzięki zaawansowanemu dostrajaniu w pomieszczeniu i potężnym elementom sterującym, jednocześnie umożliwiając subwooferowi kontrolę nad przestrzenią z wypełniającym pokój basem. Aplikacja dla subwoofera z serii 2000 Pro to najwygodniejszy sposób sterowania głośnością, uzyskania dostępu do wielu funkcji DSP i zmiany niestandardowych ustawień zoptymalizowanych m.in. pod kątem muzyki, filmów i gier. Można dostosować częstotliwości zwrotnicy, trzypasmowy korektor parametryczny, polaryzację, wzmocnienie pomieszczenia i wiele więcej.
INFO www.q21.pl