s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Wharfedale Evo 4 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Wharfedale Evo 4 w Q21

Najnowsza seria kolumn Wharfedale Evo 4 jest już dostępna w ofercie salonu Q21. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na odsłuchy.

Seria EVO4 reprezentuje początek nowego standardu hi-fi, od Wharfedale - najbardziej znanej marki brytyjskich kolumn. Zgodnie z koncepcją bestsellerowej serii EVO, EVO4 reprezentuje ewolucję dźwięku wysokiej jakości. EVO4 to nie tylko nowa seria, ale także połączenie EVO z technologiami stosowanymi we flagowej serii ELYSIAN - i podobnie jak ona, EVO4 przesuwa granice technologii i wydajności głośników w tej klasie cenowej. Od konstrukcji obudowy po materiały zastosowane w konstrukcji, EVO4 wyróżnia się na tle konkurencji.

Warto zauważyć, że seria Wharfedale EVO4 wykorzystuje specjalnie zaprojektowany przetwornik AMT (Air Motion Transformer) dla zastrzeżonej, jedwabiście gładkiej reprodukcji wysokich częstotliwości. Z założenia AMT umożliwia przenoszenie większej ilości powietrza podczas pracy niż w przypadku konwencjonalnego głośnika wysokotonowego z miękką kopułką. To działanie o wyższym ciśnieniu, wspierane przez zasady projektowania AMT, oferuje lepszą reprodukcję punktowego źródła o niższych zniekształceniach niż konwencjonalne głośniki wysokotonowe. Jest to widoczne w wspaniałej i czystej reprodukcji muzycznej wszystkich głośników z serii EVO4.
Wharfedale Evo 4 w Q21
Promocja dla czytelników Hi-Fi Class dokonujących zakupu kolumn Wharfedale Evo 4 na stronie www.q21.pl, po wprowadzeniu kodu rabatowego "EVO4" zostanie udzielony dodatkowy atrakcyjny rabat! Oferta ograniczona czasowo do 31 stycznia 2020 roku.
INFO www.q21.pl