s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Black Friday w Top Hi-Fi & Video Design

okazja |
niezdefiniowano - Black Friday w Top Hi-Fi & Video Design

Black Friday to coroczna szansa na zdobycie atrakcyjnych produktów w mocno obniżonych cenach. Specjalnie na tę okazję sieć salonów Top Hi-Fi & Video Design przygotowała wiele kuszących propozycji.

W ramach akcji przygotowanej na Black Friday na klientów czekają urządzenia stereo, systemy kina domowego, głośniki bezprzewodowe, a także niezwykle popularne obecnie słuchawki i gramofony. Dzięki niej miłośnicy muzyki i wymagający audiofile mogą spełnić swoje marzenia o doskonałym sprzęcie audio.

Kompletny system kina domowego, oparty na wysokiej klasy amplitunerze AV Yamaha MusicCast RX-V685, dostępny jest o 30 proc. taniej niż w przypadku regularnej ceny. Oprócz amplitunera w skład zestawu wchodzą także kolumny głośnikowe PSB Imagine X1T, Imagine XB oraz Imagine XC. Dzięki temu już za 7999 zł można cieszyć się zestawem, który zapewni fantastyczne wrażenia kinowe, wysoką jakość dźwięku stereo, a przy tym umożliwi korzystanie z najnowszych rozwiązań, w tym funkcji sieciowych.
https://www.tophifi.pl/kino-domowe/zestawy-kina-domowego/yamaha-rx-v685-psb-imagine-x1t-xc-xb.html
Ponad 1000 zł (42 proc.) można zaoszczędzić kupując gramofon Audio-Technica AT-LP5 (z 2499 zł na 1444 zł), urzeczywistniający doskonałą równowagę pomiędzy technologią i wzornictwem. Eleganckie, nowoczesne linie sprawiają, że ten manualny gramofon z łatwością dopasuje się do każdego pomieszczenia w domu, a zaawansowana konstrukcja zapewnia dostęp do rozwiązań wywodzących się bogatego analogowego dziedzictwa Audio-Techniki.
https://www.tophifi.pl/gramofony/gramofony/audio-technica-at-lp5-czarny.html
Szeroki wybór urządzeń znajdą również miłośnicy tradycyjnych systemów stereo. Wśród atrakcyjnych propozycji znajduje się m.in. wzmacniacz zintegrowany Rotel RA-1572 tworzący zestaw wraz z kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins 603. Promocyjna cena 11 111 zł to o ponad 25 proc. mniej w porównaniu z wyjściową ceną detaliczną systemu.
https://www.tophifi.pl/black-friday/zestawy/rotel-ra-1572-bw-603.html
Na czas Black Friday o blisko 50 proc. staniały słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7, które teraz dostępne są za 629 zł (regularna cena 1199 zł). Model ten oferowany jest także w promocyjnym zestawie z przetwornikiem c/a Audioquest DragonFly Black. Także i tutaj możemy liczyć na mocną obniżkę. Niezależnie od wybranej opcji, klienci zyskują bardzo wygodne słuchawki, które równie dobrze sprawdzają się w domu i w pracy, jak również podczas słuchania muzyki w trakcie podróży lub codziennych przejazdów środkami komunikacji miejskiej.
https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audio-technica-ath-msr7-czarny.html https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/ath-msr7-dragonfly-black.html
W ramach akcji "Black Friday" dostępne są także inne kategorie produktów, w tym głośniki bezprzewodowe i akcesoria. Wszystkie oferty można znaleźć na stronie internetowej wymienionej poniżej.
https://www.tophifi.pl/black-friday/zestawy.html?dir=asc&limit=48&order=price.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan