s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Promocja Vincent DAC-7 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Promocja Vincent DAC-7 w Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszego przetwornika Vincent DAC-7. Dla chętnych przygotowano atrakcyjną ofertę.

Vincent opracował nowy konwerter cyfrowo-analogowy odpowiedni dla serii TubeLine. Producent włożył wiele wysiłku w projekt i zastosowane technologie, aby przetwarzać sygnał cyfrowy w możliwie najlepszy sposób. Do podłączenia źródeł cyfrowych dostępne są dwa złącza optyczne i dwa koncentryczne, a także wejście USB i AES. Sygnały są dekodowane przez moduł AKM AK4490.

Port USB obsługuje zatem pliki hi-res DSD256 (32bit/384kHz), pozostałe porty przyjmują sygnał DSD64/PCM (24bit/192kHz). CPU wyprowadza sygnał w pełni symetrycznie do sekcji analogowej. Niezależny filtr i obwód buforowy jest wykorzystywany w każdej ścieżce sygnału, zapewniając najlepszy dźwięk.
Promocja Vincent DAC-7 w Q21
W konstrukcji użyte są tylko komponenty wybranych producentów (np. WIMA i Nichicon). W zasilaczu wykorzystano transformator toroidalny z podwójnym uzwojeniem. Jedno uzwojenie zasila sekcję analogową, drugie część cyfrową. Gwarantuje to czyste zasilanie obu obszarów, eliminuje wszelkie zakłócenia i poprawia dynamikę. Do stabilizacji napięcia używana jest lampa 6Z4.
Konwerter wyposażono w lampowy stopień wyjściowy sekcji analogowej. Dwie lampy 12AU7 działają bezpośrednio w ścieżce sygnału, co sprawia, że dźwięk jest bardziej naturalny. Naciskając odpowiedzni przycisk na panelu przednim, można przełączyć stopień wyjściowy oparty na lampach na stopień wyjściowy zbudowany na tranzystorach FET.
Promocja Vincent DAC-7 w Q21
Wysokiej jakości pilot zdalnego sterowania uzupełnia pakiet i zapewnia najwyższy możliwy komfort obsługi.
Cena przetwornika wynosi 6.490 złotych. Do końca bieżacego roku dla czytelników Hi-Fi Class i Hi-Fi Choice przy zakupie przetwornika Vincent DAC-7 wysokiej klasy przewód cyfrowy marki Tellurium Q gratis!
INFO www.q21.pl