s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Pylon Audio Ruby Monitor w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Pylon Audio Ruby Monitor w Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby Monitor.

Ruby Monitor – dwudrożna konstrukcja zbudowana jako rozszerzenie linii Ruby o kompaktowe kolumny podstawkowe. Atutem zestawu jest swobodna, przestrzeń i pastelowość brzmienia przy zaskakujących możliwościach w dziedzinie wglądu w nagranie.

Konstrukcja oparta o autorski głośnik niskośredniotonowy PSW 17.8 EXA, wyposażony w układ magnetyczny z pierścieniem Faraday'a oraz membranę z materiału Endumax. Jest to tworzywo posiadające bardzo dobry balans między tłumieniem wewnętrznym a sztywnością, przy czym ciężar właściwy membrany jest niższy od analogicznej membrany opartej o włókno szklane czy celulozę. Górę pasma odtwarza jedwabna kopułka wysokotonowa od norweskiego Seas'a.
Nieduże, solidne obudowy wykonane z grubych płyt MDF pokrytych naturalnym fornirem, zapewniają odpowiednią sztywność konstrukcji oraz zapobiegają powstawaniu wszelkich rezonansów i podbarwień. Szczelinowy tunel bas-refleks umieszczony na froncie niweluje wpływ odległości od tylnej ściany na reprodukcje basu i ułatwia ustawienie w mniejszych pomieszczeniach.
Pylon Audio Ruby Monitor w Q21
Kolumny Ruby Monitor z powodzeniem można użyć w charakterze monitora bliskiego pola - zestaw jest neutralny brzmieniowo, przejrzysty a jednocześnie muzykalny. Dedykowane są one do pomieszczeń o powierzchni 12–23 m2.
Za parę kolumn trzeba zapłacić 2.798 złotych. Przy zakupie do 30 czerwca 2019 roku na hasło HiFiChoice w prezencie dodawany jest w salonie Q21 kabel głośnikowy Tellurium Q Blue Speaker o długości 2x2,5 m.
INFO www.q21.pl