s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Focal Stellia w Q21

okazja |
Słuchawki - Focal Stellia w Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza chętnych na premierowe odsłuchy najnowszych słuchawek Focal Stellia.

Focal Stellia to wysokiej klasy zamknięte słuchawki nauszne, wyposażone w nową generację ekskluzywnych, elektrodynamicznych przetworników, zdolnych do pracy przy niskim obciążeniu akustycznym, oferując jednocześnie niezwykle szeroką charakterystykę częstotliwościową (5 - 40.000 Hz).

Dzięki najnowocześniejszej technologii zintegrowanej z przetwornikami (bezramowa, miedziana cewka drgająca, kopuła berylowa w kształcie litery M), Stellia zapewnia doskonały dźwięk, niezależnie od tego, czy jest to artykulacja basowa, czy detale o najwyższej częstotliwości. Ponadto Stellia oferuje ekstremalnie niską impedancję przy 35 Ω, co sprawia, że słuchawki są bardzo łatwe do wysterowania przez wyjście mobilnego źródła dźwięku: doświadczaj czystości dźwięku, wszędzie.
Focal Stellia w Q21
Każdy komponent został opracowany z myślą o optymalnej akustyce, bez uszczerbku dla stylu. Ponieważ w firmie Focal innowacje wykraczają poza technologię; wpływa to dodatkowo na wykorzystanie produktu i estetykę. Aby w pełni cieszyć się muzyką i wzmocnić swoje emocje, odkryj Arche, doskonały audiofilski przetwornik cyfrowo-analogowy i wzmacniacz do połączenia ze słuchawkami hi-fi.
Focal Stellia w Q21
Stellia wykorzystuje opaskę z pałąkiem i elementy mechaniczne zaprojektowane pierwotnie dla słuchawek Utopia. Spójna krzywa pomiędzy tymi dwoma elementami zapewnia bezbłędny komfort, niezależnie od kształtu i wielkości głowy słuchacza. Odczucie wygody jest wzmocnione przez piankę o wysokiej sprężystości używaną do wkładek dousznych.
Dwukolorowe wykończenie: koniak i mokka świadczą o skrupulatnej dbałości o każdy szczegół tych eleganckich słuchawek.
Focal Stellia w Q21
W zestawie znajdziemy wysokiej jakości przewód o długości 3 m, idealny do użytku w domu ze wzmacniaczem hi-end, dzięki symetrycznemu 4-pinowemu złączu XLR. Jeden wysokiej jakości kabel o długości 1,2 m zaprojektowany do urządzeń przenośnych z gniazdem 3,5 mm. Sztywna walizka podróżna. Za całość trzeba zapłacić 12.999 zł.
INFO www.q21.pl