s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Musical Fidelity M5si w promocji!

okazja |
Wzmacniacz zintegrowany - Musical Fidelity M5si w promocji!

Wzmacniacz zintegrowany Musical Fidelity M5si o mocy 150W na kanał teraz 1.200 zł taniej!

Firma Rafko ogłosiła promocję na audiofilski wzmacniacz zintegrowany stereo Musical Fidelity M5si, który teraz można nabyć w cenie obniżonej o 1.200 zł, tj. za 7.195 zł. Promocja obowiązuje do 28 lutego 2019 lub do wyczerpania zapasów magazynowych dystrybutora.
Wzmacniacz zamknięto w solidnej, metalowej obudowie z dużym potencjometrem regulującym poziom głośności na środku frontowego panelu. Oprócz tego włącznik, 6 przycisków wyboru źródła oraz dioda podczerwieni. W M5si nie znajdziemy nic niepotrzebnego.

Na tylnym panelu zainstalowano w przeważającej większości złącza analogowe – 4 pary wejść RCA, jedno wyjście liniowe oraz wyjście przedwzmacniacza, pracującego w klasie A. Po drugiej stronie znajdziemy owoc zamiłowania do winylu, którego nie kryje założyciel firmy. Każdy topowy wzmacniacz Musical Fidelity wyposażony jest w przedwzmacniacz gramofonowy oparty o podzespoły super popularnego przedwzmacniacza gramofonowego serii V90. Tradycja i współczesność.
Wzmacniacz Musical Fidelity M5si wersja biała
Nie oznacza to jednak, że M5si to tylko analog. Wejścia analogowe uzupełnia asynchroniczne wejście USB-B zdolne obsłużyć sygnał w jakości do 24-bit/96kHz. Przy dzisiejszych możliwościach technicznych, gdzie aplikacje strumieniowe – jak TIDAL – oferują znakomitej klasy brzmienie, takie rozwiązanie jest całkowicie zrozumiałe. Dzięki temu M5si jest sprzętem uniwersalnym, przygotowanym na współczesne wyzwania.
Konstrukcyjnie M5si składa się z dwóch niezależnych monobloków z oddzielnym przedwzmacniaczem. Wszystko zmontowane jest na jednej płycie PCB. Duże znaczenie ma fakt, że M5si był zaprojektowany zaraz po wprowadzeniu do sprzedaży serii Nu-Vista 800. W konsekwencji niektóre rozwiązania montażowe zastosowane w najwyższych, topowych urządzeniach firmy zostały wykorzystane również w M5si. Waga M5Si to 15 kilogramów, zaś maksymalne zużycie prądu może sięgnąć nawet 450W.
Wzmacniacz Musical Fidelity M5si wersja czarna
M5si oferuje brzmienie zbliżone do M6si, tzn o dojrzałej, szlachetnej barwie i stonowanym, neutralnym charakterze przy zachowaniu dużego zapasu mocy, który skutkuje dynamiką i zejściem basu we właściwych momentach. Szczególną uwagę przykuwa niezwykle szlachetna góra pasma – rozdzielcza bez grama ostrości, nawet w przypadku odsłuchu na kolumnach o wyraźnie wzmocnionych wysokich tonach. Majstersztykiem, jak zawsze w przypadku wzmacniaczy Musical Fidelity pozostaje średnica – bliska, detaliczna, ocieplona, gęsta i doskonale wypełniona. Stąd M5si w dalszym ciągu wpisuje się w nadrzędną maksymę marki: wierny muzykalności. Całość przekazu jest bardzo bliska i wyśmienicie kontrolowana, dzięki bardzo wydajnej sekcji zasilającej.
Panel tylny wzmacniacza Musical Fidelity M5si
Cena stereofonicznej integry Musical Fidelity M5si (w wersji czarnej lub srebrnej) bez promocji wynosi 8.395 zł, natomiast w okresie obowiązywania promocji można ją kupić za 7.195 zł.
INFO www.rafko.com