s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Audiovector QR5 w Q21

okazja |
Kolmny głośnikowe - Audiovector QR5 w Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszych kolumn Audiovector QR5.

Audiovector QR 5 to nowa kolumna podłogowa duńskiego producenta Audiovector. Kolumna została zbudowana z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i zaawansowanych technologii. Jest to konstrukcja bass-reflex. Potężne brzmienie, niezwykle przyjemne, nacechowane detalami to główne cechy nowej konstrukcji. Kolumny są większym bratem QR3, dedykowanym do pomieszczeń powyżej 25 m2.

Model QR 5 jest teraz nie tylko największym głośnikiem w serii, jest też zdecydowanie najlepszy. Doskonale szczegółowa i słodka góra obiecuje niekończące się godziny radości muzycznej bez zmęczenia uszu. Mocny i dynamiczny bas pozwoli każdemu nagraniu zabrzmieć realistycznie i w najlepszym wydaniu.
odsłuchy kolumn Audiovector QR5 w Q21
Płyta czołowa została wykonana z jednego kawałka aluminium klasy przemysłowej. Poddano ją precyzyjnej obrobce polegającej na m.in. szczotkowaniu i anodyzowaniu w pięknym kolorze Tungsten Titanium Grey. Kolumnę wyposażaono w siatkę dyspersyjną, która działa jak filtr S-Stop.
Nowa jednostka napędowa niskich tonów Audiovector może pracować jak idealny tłok na kilku oktawach pasma częstotliwości bez zniekształceń zazwyczaj spotykanych w napędach aluminiowych lub diamentowych. Oznacza to, że muzyka brzmi ciepło, precyzyjnie i szczegółowo, a jednocześnie dynamicznie i muzykalnie.
odsłuchy kolumn Audiovector QR5 w Q21
Pierwsze osoby, które zdecydują się na zakup kolumn w terminie do końca lutego 2019 roku, otrzymają w prezencie kabel głośnikowy Tellurium Q Black II o długości 2×2,50 m fabrycznie konfekcjonowany. Pierwsza dostawa kolumn spodziewana jest w drugiej połowie stycznia.
INFO www.q21.pl