s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Acoustiqe Quality Passion

okazja |
Kolumny podstawkowe - Acoustiqe Quality Passion

Czy Scan-Speak wciąż daje radę? Illuminator i Revelator w czeskim wydaniu... Sklep.RMS.pl zaprasza na dni otwarte z monitorami Acoustiqe Quality Passion.

Czeski film? Nie, czeskie kolumny! "Małe w rozmiarze, wielkie dźwiękiem" pisze na swojej stronie producent monitorów Teen z serii Passion. Nie dajmy się oszukać – 6,5 calowy Scan-Speak Revelator to pełnoprawny przetwornik zdolny do zejścia na basie do 30Hz dzięki możliwości 13 centymetrowego wychyłu. Nacinana (a następnie ponownie sklejana) membrana średnio niskotonowa z celulozy zapewnia ponadprzeciętne rozpraszanie i nadzwyczajne zróżnicowanie barw. Jest to jedyna tego typu konstrukcja na świecie.

Wysokotonowiec stawia poprzeczkę jeszcze wyżej. Najwyższą serię Scan-Sppeak Illuminator zbudowano w systemie "krótka cewka – długa szczelina", który przygotowuje zespół głośnikowy na przenoszenie skrajnie wysokich poziomów głośności. Pasmo przenoszenia wysokotonówki przesądza o wybitnych możliwościach tych monitorów. Zawiera się w paśmie od 1 do 30kHz przy tolerancji ±2dB. Znajdująca uznanie w audiofilskim świecie kopułka pierścieniowa została wyposażona w aż sześć magnesów! A wieńczący dzieło korektor fazy odlewany z aluminium gwarantuje lepsze oddawanie ciepła z wnętrza magnetycznego napędu.
Acoustiqe Quality Passion
Acoustique Quality zamknął przetworniki w 21 litrowej obudowie, którą zbudował z płyt o grubości 5 centymetrów i uparcie nazywa kolumny małymi.

Specyfikacja Acoustique Quality Passion Teen:

  • Konstrukcja: dwudrożna z przednim basrefleksem
  • Pasmo przenoszenia: 30 – 45.000Hz (-4dB)
  • Impedancja: 6 omów
  • Skuteczność: 88 dB
  • Moc RMS: 70W / 160W maksymalna
  • Waga: 15,kg (szt.)
  • Wymiary: 226×450×360 mm

Acoustiqe Quality Passion
Kolumny Acoustiqe Quality Passion zostały wycenione na 25.500 zł za parę. Można ich posłuchać w dniach 7 – 12 stycznia 2019 w salonie RMS położonym przy ul. Hetmańskiej 33B w Białymstoku. Warto wcześniej umówić się dzwoniąc pod numer (85) 747-97-50.
INFO Sklep.RMS.pl