s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Beyerdynamic Aventho Wireless w salonie Q21

okazja |
Słuchawki bezprzewodowe - Beyerdynamic Aventho Wireless w salonie Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza na odsłuchy najnowszych słuchawek bezprzewodowych Beyerdynamic Aventho Wireless.

Jeśli chcesz, aby Twoja muzyka brzmiała doskonale, a dźwięk był idealnie spersonalizowany, nie znajdziesz nic lepszego od najnowszych słuchawek Beyerdynamic Aventho Wireless. Dzięki współpracy Beyerdynamic z Mimi Hearing Technologies, powstał produkt niespotykany do tej pory.

Technologia dostosowania dźwięku firmy Mimi umożliwia utworzenie osobistego profilu dźwięku dostosowanego do słuchawek Beyerdynamic. Profil tworzony jest w oparciu o wyniki testu z aplikacji "Make it yours" (MIY), a następnie jest zapisywany bezpośrednio na słuchawkach. Badania audiologiczne potwierdzają, że sposób, w jaki słyszymy jest tak różnorodny jak my sami. Dzięki temu brzmienie jest skrojone na miarę, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jest to zupełnie nowa era a rozwiązanie można uznać za przełomowe.
Dostosowanie brzmienia słuchawek Mimi zmienia muzykę w całkowicie osobiste doświadczenie - z indywidualną kalibracją, która jest dopasowana do twojego słuchu. Aventho korzysta z protokołu Bluetooth 4.2 z kodekiem aptX HD firmy Qualcomm, aby zagwarantować jak najlepszy dźwięk, nawet bez przewodów. Dzięki doskonałej rozdzielczości i dużej dynamice, aptX HD zapewnia transmisję w jakości spełniającej wymagania audiofilii i jest najlepszym wyborem dla urządzeń z Androidem. Beyerdynamic obsługuje również kodek AAC dla produktów Apple iOS. Aventho posiadają potężną, wewnętrzną baterię do ładowania, która oferuje do 20 godzin pracy.
Słuchawki są również wyposażone w mikrofon i mogą służyć jako zestaw słuchawkowy. Jeśli używasz je ze smartfonem, odbierz połączenie jednym podwójnym dotknięciem, bez potrzeby ich zdejmowania. Znakomite brzmienie oraz elegancki design to dodatkowe zalety tych słuchawek.
Model Beyerdynamic Aventho Wireless został wyceniony na 1.799 zł. Salon Q21 zaprasza serdecznie na odsłuchy, tych jedynych w swoim rodzaju słuchawek.
Źródło: informacja prasowa salon Q21