hi-fi

Denon AH-D7200 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Denon AH-D7200 w Q21

Salon Q21 zaprasza na prezentacje flagowego modelu słuchawek Denon AH-D7200

Denon AH-D7200 to słuchawki zaprojektowane dla najbardziej wymagających purystów dźwięku. Nauszniki przeznaczone są dla osób, dla których słuchanie muzyki to nie tylko zwykła przyjemność, ale przygoda w odkrywaniu każdego niuansu ulubionego nagrania.

Referencyjny model Denona stanowi połączenie doskonałego wzornictwa z najwyższą jakością wykonania. Tworząc ten model, inżynierowie położyli nacisk na bezkompromisową jakość dźwięku oraz absolutny komfort użytkowania. Sercem słuchawek są unikatowe 50mm przetworniki zaprojektowane w technologii FreeEdge, wykonane z nano-włókna o dużej sztywności i niskiej masie, co znacząco wpływa na brak rezonansów i zniekształceń.
Efektem zastosowania przetworników jest niesłychana czystość dźwięku oraz szerokie pasmo przenoszenia. Na brzmienie istotny wpływ mają również muszle, które wykonano z drewna orzechowego, co przekłada się na ocieplenie barwy dźwięku. Komfort użytkowania zapewniają nauszniki obszyte syntetyczną skórą nadającą miękkość i wytrzymałość, a pianka z efektem pamięci pozwala optymalnie dopasować się do ucha każdego użytkownika. Waga tych referencyjnych słuchawek bez kabla to jedyne 385g.
Słuchawki otrzymały wyróżnienie EISA za najlepsze słuchawki roku 2017/18.
Salon Q21 zaprasza wszystkich zainteresowanych na odsłuchy.
INFO www.q21.pl