hi-fi

Cayin iHA-6 / iDAC-6 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Cayin iHA-6 / iDAC-6 w Q21

W salonie Q21 chętni mogą posłuchać nietuzinkowego zestawu słuchawkowego Cayin iHA-6 + iDAC-6

Cayin iHA-6 / iDAC-6 to sprzęt nie tylko dla zaawansowanych słuchaczy i ortodoksyjnych audiofilów, ale przede wszystkim dla wszytkich, którzy pragną rozpocząć przygodę z nausznikami omijając całą gamę budżetowych konstrukcji.

System składa się z przetwornika C/A iDAC-6 oraz wzmacniacza iHA-6. iDAC-6 zbudowano na dwóch układach AKM AK4490 (po jednym na każdy kanał), w torze mogą pracować 4 lampy 6N1B (Tube Mode) lub wzmacniacze operacyjne OPA604 (Transistor Mode) co daje nam wolny wybór, czy chcemy brzmienie nasycone i barwne charakterystczne dla lamp, czy też stwiamy na szybkość i detaliczność tranzystora. Urządzenie wyposażono w wejścia: USB 2.0, AES/EBU, optyczne oraz koaksjalne, wyjść z przetwornika możemy za pomocą XLR (BAL) lub RCA. DAC obsługuje najważniejsze częstotliwości próbkowania: USB PCM: do 32 bit / 384 kHz, USB DSD: tryby DSD64 i DSD128 (DoP), AES/EBU/OPT/COAX: do 24 bit / 192 kHz.
Cayin iHA-6 / iDAC-6
Do wzmocnienia sygnału służy wzmacniacz Cayin iHA-6. Urządzenie o mocy wyjściowej 2x 7000 mW RMS (32 Ohm, tryb LOW CURRENT), 2x 5000 mW RMS (32 Ohm, tryb HIGH CURRENT) na wyjściach zbalansowanych, oraz 2x 2200 mW RMS (32 Ohm, tryb LOW CURRENT) 2x 1100 mW RMS (32 Ohm, tryb HIGH CURRENT) w trybie SE zapewnia wsparcie wszelkich, nawet najbardziej wymagających słuchawek.
Urządzenia są znakomicie wykonane, solidne, ciężkie, a elementy spasowano z dużą dbałością. Mimo, że Cayin to chińska marka, wygląd zewnętrzny zupełnie na to nie wskazuje. Jak zatem gra duet? Przede wszystkim epatuje nieograniczoną dynamiką i szybkością. Brzmienie jest nasycone, pełne i obfite w szczegóły w całym zakresie. Niezwykle rozbudowana, głęboka scena, niesamowite efekty przestrzenne, oraz wyśmienite namacalne wokale. Nie sposób opisać to wyjątkowe brzmienie, dlatego zachęcamy do osobistego odsłuchu systemu zwłaszcza, że teraz komplet jest tańszy o 2.000 zł.
Cayin iHA-6 / iDAC-6
Wszystkich chętnych salon Q21 zaprasza na demonstracje.
INFO www.q21.pl