hi-fi

Odsłuchy systemu T+A w Salonie Q21

okazja |
niezdefiniowano - Odsłuchy systemu T+A w Salonie Q21

Szykuje się okazja do posłuchania systemu audio firmy T+A. Na odsłuchy zaprasza Salon Q21

T+A to niemiecka firma, produkująca sprzęt audio od gramofonów przez wzmacniacze, źródła cyfrowe a na kolumnach kończąc. Jedną z najpopularniejszych linii jest seria E, bardziej dostępna finansowo niż flagowe modele, a korzystająca z technologii swoich starszych braci. W jej skład wchodzą Power Plant czyli wzmacniacz stereofoniczny oraz Music Player czyli odtwarzacz tradycyjnych płyt CD wzbogacony o najnowsze technologie strumieniowe. Power Plant jest wzmacniaczem zintegrowany z niemal nieograniczonymi zasobami mocy. Bazując na tradycji legendarnych wzmacniaczy tranzystorowych i lampowych, przedwzmacniacz był opracowywany tak, by uzyskać możliwe najlepszą jakość dźwięku, neutralność i energię. Duży, analogowy zasilacz sieciowy z transformatorem toroidalnym zapewnia systemowi duże rezerwy mocy, będące kluczem do dynamicznego brzmienia.

Power Plant wyposażono zarówno w wejścia zbalansowane, jak i niezbalansowane. Dwustopniowa regulacja głośności z precyzyjnym potencjometrem ALPS oraz przełącznik Flat z korekcją tonów dodatkowo poprawia jakość dźwięku i czyni obsługę urządzenia jeszcze przyjemniejszą.
Music Player to wyjątkowe i ekskluzywne źródło dźwięku, ponieważ łączy w sobie klasyczny odtwarzacz płyt kompaktowych z najnowszymi technologiami, pozwalającymi na przesyłanie muzyki z komputera i Internetu. Aby zrealizować ten cel niemieccy inżynierowie zaprojektowali płytę główną, która obsługuje cztery różne źródła cyfrowe przy zachowaniu brzmienia najwyższej jakości, wolnego od zjawiska jitter. W efekcie urządzenie posiada procesor, który obsługuje interfejsy WLAN, LAN, USB i iPod, a ponadto wyposażone jest w wysokiej jakości cyfrowy tuner FM, odtwarzacz CD i pięć cyfrowych wejść S/PDIF z własnym zegarem. Poszczególne urządzenia dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych. Na odsłuchy zaprasza do Pabianic Q21.
INFO www.q21.pl