hi-fi

KOLUMNY DAVONE RAY

news |

Davone Ray jest kontynuacją nietypowej, pozbawionej kątów prostych bryły kolumn Rithm. Ta wyjątkowa obudowa to nie tylko oryginalny design

Davone Ray jest kontynuacją nietypowej, pozbawionej kątów prostych bryły kolumn Rithm. Ta wyjątkowa obudowa to nie tylko oryginalny design, ale przede wszystkim właściwości akustyczne. Ponadto taki kształt zwiększa sztywność konstrukcji i doskonale tłumi rezonanse oraz rozprasza niepożądaną energię, pozwalając uzyskać wyjątkowy dźwięk.
Sercem kolumn Davone Ray jest koncentryczny układ przetworników - 1-calowy tweeter oraz 8-calowy głośnik nisko-średniotonowy. Razem z wyjątkową obudową typu bas-refleks oraz masywnymi, dedykowanymi standami Ray przedstawia muzykę z niesłychaną finezją i dynamiką. Brzmienie wokalu jest wyjątkowo realne, a całe pasmo szczegółowe i pełne głębi. Wyjątkowy jest także bas, który zaskakuje mocą i precyzją.

INFO www.galeriaaudio.plJeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!