hi-fi

KOLUMNY AMPHION ARGON 7L

news |

Zespoły głośnikowe fińskiej firmy Amphion są od niedawna oficjalnie dostępne w Polsce. Ciekawą propozycją są kolumny Argon

Zespoły głośnikowe fińskiej firmy Amphion są od niedawna oficjalnie dostępne w Polsce. Ciekawą propozycją są kolumny Argon 7L, które mają równe jak stół pasmo przenoszenia, ale nie brzmią sucho i nie męczą przy długich odsłuchach. Jednocześnie oferują wysoki poziom muzykalności, ale w dźwięku trudno doszukać się jakichkolwiek podbarwień. A zatem wyłamują się ze stereotypu kolumn typowo neutralnych czy typowo muzykalnych. Umiejętnie łączą te dwie cechy, dzięki czemu można o nich powiedzieć, że oferują "neutralną muzykalność". Są to kolumny o wysokiej skuteczności wynoszącej 93dB, co sprawia, że są bardzo łatwe do napędzenia nawet przez wzmacniacze o stosunkowo niewielkiej mocy, a więc lampowe czy tranzystorowe pracujące w klasie A. Ich niezwykła transparentność i neutralność przekazu pozwala słuchaczom wniknąć głęboko w muzyczną materię, a nawet odkryć nowe, dotychczas niesłyszane elementy ulubionych nagrań. Ceny tych kolumn są uzależnione od ich wykończenia i wynoszą 18.490zł (za białe, białe z czarnymi wstawkami) lub 19.790zł (naturalny fornir: wiśnia, brzoza i orzech).

INFO www.mojeaudio.plJeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!