kino domowe

AMPLITUNER ONKYO TX-NR818

news |

Kolejnym nowym modelem, który Onkyo wprowadziło do swojej oferty, jest doskonale wyposażony amplituner

Kolejnym nowym modelem, który Onkyo wprowadziło do swojej oferty, jest doskonale wyposażony amplituner w średnim przedziale cenowym, model TX-NR818. Urządzenie z ośmioma wejściami HDMI v 1.4 i dwoma wyjściami, a także dwoma portami USB, wyjściem z przedwzmacniacza 9.2 i wejściem gramofonowym umożliwia połączenie z siecią Ethernet i z internetem, jak również nagłośnienie drugiej i trzeciej strefy. Za jakość wizji odpowiedzialny jest procesor HQV Vida VHD1900 wspomagany technologią ISF pozwalającą kalibrować obraz. Łatwość obsługi zapewniają technologie MHL (Mobile High-Definition Link) i InstaPrevue, a za doskonałą integrację systemu z pomieszczeniem odpowiada bardzo precyzyjny Audyssey MultEQ XT32, pozwalający na uzyskanie optymalnego dźwięku w konkretnych warunkach akustycznych.
Dzięki solidnemu zasilaczowi (720W) i potężnym tranzystorowym końcówkom o mocy 180W/6ohm każda, nowy Onkyo przypadnie do gustu miłośnikom potężnego i naturalnego brzmienia tak w kinie domowym, jak i w stereo. Dodatkowo stopnie wzmacniacza końcowego i przedwzmacniacza są od siebie izolowane, co jeszcze bardziej przyczyni się do minimalizacji powstających przesłuchów i zniekształceń. Cena 4.799zł.

INFO www.onkyo.plJeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!