hi-fi

SŁUCHAWKI PHILIPS FIDELIO L1

news |

Firma Philips nie ustaje w dążeniu do zwiększenia udziału w rynku audio - po udanych zestawach hi-fi, kina domowego

Firma Philips nie ustaje w dążeniu do zwiększenia udziału w rynku audio - po udanych zestawach hi-fi, kina domowego i głośnikach ze stacją dokującą przyszedł czas na słuchawki. Najnowszy ich model to Fidelio L1. Pozwalają one usłyszeć każdy szczegół i nutę oryginalnej kompozycji, a ich wzornictwo i komfort użytkowania są najwyższej klasy. Jest to staranna i przemyślana konstrukcja, co przekłada się na znakomity dźwięk z nisko schodzącym i dobrze kontrolowanym basem oraz naturalnym środkiem pasma. Zastosowano m.in. wysokiej klasy 40mm wentylowane głośniki neodymowe, które znakomicie wywiązują się powierzonego zadania. Ponadto eksperci z Philips Golden Ears starannie zaprojektowali aluminiowe elementy nauszne w celu zminimalizowania ewentualnych rezonansów i wibracji.
Słuchawki Fidelio L1 to konstrukcja półotwarta, a starannie utkany, dźwiękoszczelny materiał wbudowany w stalową maskownicę izoluje szumy płynące z otoczenia. Natomiast pochylone gniazdo głośnika dopasowano do naturalnego kąta nachylenia ucha, aby zredukować odbicia dźwięku i uzyskać taką jego dokładność, by można było wyraźnie usłyszeć każdy instrument i każdą nutę nawet w najbardziej skomplikowanych kompozycjach muzycznych.
Te nowe słuchawki zapewniają także komfort użytkowania i są bardzo trwałe. Nauszniki od wewnątrz wyściełane są elastyczną pianką, a pałąk pokryto wytrzymałą cienką skórą, która zapewnia niezmienną sprężystość. Zarówno pałąk, jak i nauszniki są regulowane, co wpływa na wygodę użytkowania i zapewnia uzyskanie znakomitych efektów sonicznych.
Słuchawki są dostępne w sprzedaży od kwietnia w cenie 1.299zł.

INFO www.philips.pl


Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!