kino domowe

NOWA SERIA AMPLITUNERÓW YAMAHA

news |

Serię nowych amplitunerów AV Yamahy otwiera podstawowy RX-V373. Chociaż jest to model budżetowy, to jego

Serię nowych amplitunerów AV Yamahy otwiera podstawowy RX-V373. Chociaż jest to model budżetowy, to jego wyposażenie i możliwości w zakresie brzmienia są bardzo wysokie. Oprócz obrazu i dźwięku w jakości HD zapewnia obsługę rozdzielczości 4K, ma cztery wejścia i jedno wyjście HDMI, a na przednim panelu wejście USB dla iPoda/iPhone?a. Wielojęzyczny graficzny interfejs użytkownika GUI sprawia, że zarówno konfiguracja urządzenia, jak i jego obsługa jest bardzo prosta.
Rozwinięciem modelu RX-V373 jest stojący nieco wyżej w hierarchii model RX-V473. Obok wyposażenia charakterystycznego dla niższego modelu zaszyto w nim wiele nowoczesnych rozwiązań. Są to chociażby AirPlay do bezprzewodowego streamingu muzyki czy Cinema DSP 3D dla uzyskania bardziej realistycznego dźwięku. Technologia Cinema DSP 3D tworzy kilka stref dźwiękowych wokół odbiorcy. W rezultacie cała scena dźwiękowa otacza go we wszystkich trzech wymiarach, dostarczając niesamowitych wrażeń podczas oglądania filmów i słuchania muzyki.
Kolejnym przedstawicielem serii jest 7-kanałowy (7x115W) model Yamaha RX-V573. Zaimplementowano w nim bardzo wygodną funkcję Scene. Sprowadza ona obsługę zaprogramowanych ustawień DSP amplitunera i wyboru pożądanego źródła dźwięku do jednego prostego wciśnięcia przycisku Power-on na pilocie.
Ostatnim amplitunerem w mającej swoją premierę serii jest RX-V673. Dysponuje on mocą 7x150W i posiada możliwość obsługi dwóch stref dźwiękowych. Wyposażony w technologię AirPlay, funkcje sieciowe, zaawansowane funkcje wideo, siedem dyskretnych kanałów wzmocnienia oraz wiele innych rozwiązań, RX-V673 zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.
INFO http://www.audioklan.com.plJeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!