hi-fi

DENON PMA-520AE i DCD-520AE

news |

Denon zaprezentował nowy duet komponentów stereofonicznych należący do wielokrotnie nagradzanej serii urządzeń Advanced

Denon zaprezentował nowy duet komponentów stereofonicznych należący do wielokrotnie nagradzanej serii urządzeń Advanced Evolution. PMA-520AE i DCD-520AE, wzmacniacz stereo i odtwarzacz CD klasy podstawowej zawierają najlepsze rozwiązania swoich znakomitych poprzedników, a jednocześnie są lepiej wyposażone w nowinki technologiczne. Co godne uwagi, nowe urządzenia korzystają przy strojeniu dźwięku z wieloletnich europejskich doświadczeń, co w efekcie zaowocowało dalszą jego poprawą ustanawiając w tym przedziale cenowym nowy standard. Niewielkie kosmetyczne zmiany, w połączeniu z nowo opracowanym pilotem wpłynęły pozytywnie na łatwość użytkowania i elegancki wygląd, spełniając wymagania melomanów zwracających uwagę również na cenę.

Zintegrowany wzmacniacz PMA-520AE został wyposażony w nowe, zaawansowane obwody elektroniczne High-Current Single-Push-Pull dla osiągnięcia zarówno właściwego poziomu mocy i odwzorowania detali w odtwarzanej muzyce, co jest głównym celem Denona przy konstrukcji wzmacniaczy. Inżynierowie wykorzystali swoją szeroką wiedzę z zakresu technologii audio, aby stworzyć wzmacniacz, który jest kolejnym krokiem naprzód w porównaniu do poprzednich rozwiązań. Nowe, wysokiej jakości terminale głośnikowe zapewniają znakomite i solidne połączenie. Pilot dostarczany wraz z PMA-520AE został całkowicie przebudowany i zawiera główne funkcje sterujące odtwarzaczami CD Denona.

DCD-520AE zawiera wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy 32bit/192 kHz, ale akceptuje także pliki MP3 i WMA. Inżynierowie firmy Denon niezwykle starannie dobrali części dla sekcji audio, bloku zasilania i innych sekcji urządzeń, tak aby zapewnić dźwięk o możliwie wysokiej jakości. zgodnie z dążeniem do osiągnięcia wysokiej jakości dźwięku. Obwody cyfrowe zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby maksymalnie ograniczyć powstawanie zniekształceń.
W DCD-520AE zastosowano dwuliniowy wyświetlacz zapewniający bardzo dobrą czytelność, nawet z większej odległości.
Denon konsekwentnie wprowadza technologie mające na celu redukcję energii elektrycznej w swoich urządzeniach - co symbolizuje nowe eco logo firmy - i tak też jest w przypadku tych dwóch najnowszych modeli.
PMA-520AE i DCD-720AE będą dostępne w kolorach: czarnym i premium silver, a do sklepów trafią w czerwcu.

INFO www.horn.pl
Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!