hi-fi

NOWY GRAMOFON REGA RP6

news |

Brytyjska Rega zawdzięcza swoją popularność wysokiej jakości gramofonom za niewygórowane pieniądze. Najnowszym

Brytyjska Rega zawdzięcza swoją popularność wysokiej jakości gramofonom za niewygórowane pieniądze. Najnowszym modelem w ofercie firmy jest RP6 z serii RP. Jest to zaawansowane rozwinięcie modelu P3-24 z TT-PSU, gramofonu, który dzięki niezwykle korzystnemu stosunkowi jakości do ceny wyniósł Regę na szczyty popularności.
W nowym modelu odświeżono praktycznie wszystkie elementy: ręcznie montowane ramię gramofonowe RB303, zasilacz zewnętrzny z kondycjonerem energii TT-PSU, niskoszumny silnik 24V z ręcznie dostrajanym obwodem antywibracyjnym, plintę, dwuwarstwowy talerz o innowacyjnej budowie, mocowanie talerza, klamrę usztywniającą... Wprowadzone w RP6 zmiany powodują, że można mówić o zupełnie nowym, wyższym modelu. Jego cena została ustalona na 3.790zł, a gramofon będzie dostępny w ośmiu wersjach kolorystycznych. Recenzji gramofonu Rega RP6 możecie oczekiwać w jednym z najbliższych wydań naszego miesięcznika.

INFO www.audio.this.pl
Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!