s-e-r-v-e-r-a-d-s

wszystkie

NOWY GRAMOFON REGA RP6

news

Brytyjska Rega zawdzięcza swoją popularność wysokiej jakości gramofonom za niewygórowane pieniądze. Najnowszym

Brytyjska Rega zawdzięcza swoją popularność wysokiej jakości gramofonom za niewygórowane pieniądze. Najnowszym modelem w ofercie firmy jest RP6 z serii RP. Jest to zaawansowane rozwinięcie modelu P3-24 z TT-PSU, gramofonu, który dzięki niezwykle korzystnemu stosunkowi jakości do ceny wyniósł Regę na szczyty popularności.
W nowym modelu odświeżono praktycznie wszystkie elementy: ręcznie montowane ramię gramofonowe RB303, zasilacz zewnętrzny z kondycjonerem energii TT-PSU, niskoszumny silnik 24V z ręcznie dostrajanym obwodem antywibracyjnym, plintę, dwuwarstwowy talerz o innowacyjnej budowie, mocowanie talerza, klamrę usztywniającą... Wprowadzone w RP6 zmiany powodują, że można mówić o zupełnie nowym, wyższym modelu. Jego cena została ustalona na 3.790zł, a gramofon będzie dostępny w ośmiu wersjach kolorystycznych. Recenzji gramofonu Rega RP6 możecie oczekiwać w jednym z najbliższych wydań naszego miesięcznika.

INFO www.audio.this.pl
Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!